Kategorie

Docieplenia do każdej części domu

Docieplenia do każdej części domu

W sklepie Pakiet Budowlany w Białymstoku oferujemy materiały oraz akcesoria niezbędne w pracach przy dociepleniach budynków. Mamy w sprzedaży najczęściej stosowane materiały – sprawdzone na przestrzeni wielu lat. Nasi wykwalifikowani pracownicy służą poradą odnośnie wyboru odpowiedniej termoizolacji.

Oferta dla osób prywatnych i firm

Starając się o zaspokojenie różnych potrzeb związanych z remontem i budową, przygotowaliśmy bogatą ofertę materiałów termoizolacyjnych. W sklepie Pakiet Budowlany w Białymstoku można nabyć materiały:

  • organiczne, do których zaliczamy między innymi wełnę celulozową,
  • mineralne – tu polecamy wełnę mineralną w postaci płyt, granulatu, mat i otulin (z diabazy, bazaltu, kwarcu, żużla),
  • wykonane z tworzyw sztucznych, na przykład różne rodzaje styropianu oraz piankę poliuretanową.

W naszym sklepie istnieje również możliwość zamówienia dowolnego materiału dostępnego na rynku. Z powodzeniem realizujemy indywidualne zamówienia, współpracujemy z uznanymi producentami.

Najpopularniejsze materiały w sklepie Pakiet Budowlany w Białymstoku

Mamy duże doświadczenie w sprzedaży materiałów wykorzystywanych przy termoizolacji oraz w doradztwie w tym zakresie. Zdobyta wiedza i praktyka pozwalają nam wybierać i oferować Klientom najlepsze i najbardziej poszukiwane na rynku materiały do ocieplania:

  • różne rodzaje styropianu, a wśród nich: wodny, podłogowy, grafitowy, XPS, EPS i na fundamenty;
  • styrodur, który jest materiałem utrzymującym ciepło jak styropian, ale od niego cieńszym, co pozwala na stosowanie również we wnętrzach bez zabierania większej ilości przestrzeni użytkowej;
  • wełnę mineralną – doskonale znaną, cenioną za właściwości termoizolacyjne i przez to bardzo często wykorzystywaną w budownictwie;
  • wełnę celulozową, która stosowana jest w dociepleniach ścian i stropów bez rozbierania powierzchni kryjącej (w danej powierzchni wycina się otwory i przez te otwory wdmuchuje wełnę do wewnątrz); wełna służy również do naprawy termoizolacji.

Oferowane przez nas materiały pochodzą od sprawdzonych producentów, posiadają odpowiednie certyfikaty. Są bezpieczne dla powierzchni oraz dla użytkowników i otoczenia.

docieplenia białystok

Dobra jakość w rozsądnej cenie

Wszystkie materiały mające funkcję termoizolacji i stosowane do dociepleń, znajdujące się w naszym sklepie, odznaczają się wysoką jakością:

  • spełniają odpowiednie normy, m.in.: EN 13162 (wełna), EN 13163 (polistyren), EN 13164 (XPS), EN 13165 (pianka PUR), mają też ocenę zgodności PN-EN 13172; poszczególne oznaczenia dotyczą przewodności cieplnej, stabilności wymiarowej, wytrzymałości na zginanie, rozciąganie czy na ogień;
  • zapewniają niski współczynnik przenikalności cieplnej, dlatego można je stosować również w budownictwie energooszczędnym i pasywnym, zależnie od wybranego asortymentu;
  • są wyposażone w bardzo dokładny opis cech i zastosowań, dzięki czemu łatwiej o właściwy wybór.

Nasi pracownicy chętnie doradzą, który z materiałów będzie najbardziej odpowiedni w konkretnym przypadku, na przykład przy izolacji stropów, ścian, fundamentów. Warto skorzystać z fachowej pomocy, a następnie zamówić odpowiednią ilość materiału z terminową dostawą.

Konkurencyjne ceny materiałów do dociepleń

Zachęcamy do współpracy deweloperów, przedsiębiorstwa budowlane i firmy specjalizujące się w ocieplaniu budynków. Dbamy o konkurencyjne ceny materiałów do dociepleń, a także szybką realizację zamówień. W przypadku większych realizacji na terenie Białegostoku i okolic organizujemy transport towarów. Klienci indywidualni, budujący swój dom lub docieplający mieszkanie, mogą liczyć na nasze pełne wsparcie merytoryczne.