Kategorie

Mycie i impregnacja 

Mówi się, że szczególnie warto dbać o te rzeczy, które mają służyć nam przez lata. Dom jest bez wątpienia bardzo ważnym elementem życia każdego z nas, zaś z naszego punktu widzenia oczywistym jest, że jako taki wymaga regularnej pielęgnacji. Co pewien czas potrzebuje gruntownego czyszczenia i konserwacji, aby mógł dobrze służyć przez kolejne lata.

Nasza firma dba o to, by na zewnątrz Twój dom było czysty, schludny, zadbany i zabezpieczony przed zanieczyszczeniami. Oferujemy w tym zakresie kompleksowy pakiet usług. Działamy profesjonalnie, więc korzystając z naszej pomocy możesz odpocząć, a my zadbamy o Twój dom tak, jak tego potrzebujesz.

Co możemy dla Ciebie zrobić? Zajmujemy się między innymi myciem dachów. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że jest to ważna czynność i należy ją wykonywać cyklicznie. Zanieczyszczenia zalegające w rynnach, między dachówkami czy przy złączeniach blachy, mogą z czasem spowodować wypaczenie konstrukcji i przeciekanie dachu. Rozmaite zabrudzenia mogą też powodować przyspieszoną korozję, dlatego mycie dachu jest czynnością, która trzeba regularnie powtarzać.

Nie mniej istotne jest również mycie elewacji, na której z czasem osadza się gruba warstwa tłustych zanieczyszczeń. Nasz dom traci przez to na estetyce wyglądu. Z czasem na elewacji mogą pojawić się również trudne do usunięcia glony. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi i specjalistycznym środkom zadbamy o czystość Twoich ścian. Świadczymy usługi kompleksowego mycia ścian oraz usuwania glonów z elewacji. Na koniec proponujemy intensywne mycie okien z długotrwałym efektem czystości.

Czasem też niestety bywa, że musimy się zmierzyć ze skutkami ulicznego wandalizmu w postaci graffiti, lub po prostu ze zwykłą fantazją swoich pociech. Do tej pory usuwanie graffiti być może było żmudnym i trudnym zajęciem, ale mamy rozwiązanie tego problemu. Dzięki stosowanej przez nas metodzie proces jest szybki i skuteczny, a co najważniejsze, nie pozostawia śladów na elewacji.

Nie zajmujemy się jednak tylko ścianami i dachem – zadbamy również o kostkę brukową. Kostka jest narażona na szereg oddziaływań powodujących jej degradację, więc regularnie winna być oczyszczana i odświeżana. Dodatkowo możemy zabezpieczyć ją przed wpływem czynników atmosferycznych i mechanicznych. Pełen zakres naszych prac, który obejmuje czyszczenie i impregnację kotki brukowej, jest już w zasięgu Twojej ręki.

Jeśli higiena i estetyka domu w którym mieszkasz jest dla Ciebie ważna, nasze usługi dadzą Ci satysfakcję ze zdrowego stanu i świetnego wyglądu twego domostwa.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów