Kategorie

Fugi 

Fugi to ważne materiały wykończeniowe, które służą podkreśleniu koloru i kształtu płytek. Posiadają zróżnicowany skład chemiczny, który pozwala na stosowanie ich w rozmaitych warunkach. Dobrze dobrana fuga będzie nie tylko wydobywać walory estetyczne płytek, ale dodatkowo zagwarantuje ich trwałość.


Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje różnorodne typy fug: cementowe, elastyczne, silikonowe oraz akrylowe. Ponadto dostępna jest także fuga epoksydowa, która wyróżnia się zwiększoną trwałością i odpornością.
Niezależnie od tego, czy chcesz wykończyć swój przydomowy basen, odświeżyć płytki w kuchni czy może zamierzasz zaaranżować garaż - w każdej z tych sytuacji proponowane przez nas fugi sprawdzą się doskonale.

Masz wątpliwości, która okaże się najodpowiedniejsza? Nasi doradcy służą pomocą i fachową wiedzą. Przekonaj się sam, jak przyjemne i proste mogą być zakupy materiałów budowlanych.

  • Widok:
  • Fuga PCI NANOFUG Premium bazalt 19, uniwersalna elastyczna zaprawa do spoiwania. Szczególnie zalecana do okładzin gresowych i kamionkowych Do spoin o szerokości od 1 mm do 10 mm Szybkie utwardzanie, długi czas użucia- do 40 minut Niska zawartość chromianów Zużycie; płytki 30x30 ok 400g/m2 płytki 20x20 ok 600g/m2 Waga: 5 kilogramów

    0
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji