Kategorie

Ta strona nie została znaleziona

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę producentów.

Wełna mineralna Białystok 

Wełna mineralna jest popularnym na rynku budowlanym materiałem izolacyjnym. Odznacza się izolacyjnością termiczną i akustyczną, dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie jako izolator ścian zewnętrznych i wewnętrznych, a także pozostałych elementów konstrukcyjnych – dachów, stropów, jak też ciągów instalacyjnych.

W zależności od potrzeb i przeznaczenia specjaliści wybierają mineralną wełnę o różnych parametrach i strukturze. Mamy do wyboru wełnę w postaci: mat, płyt, otulin czy granulatu. Włókna wełny mineralnej poddawane są hydrofibizacji, co sprawia, że nie wchłaniają one wody, ale są paroprzepuszczalne. Odznaczają się też niskim współczynnikiem przewodności cieplnej oraz są niepalne. Pod względem mechanicznym wyroby te cechuje wytrzymałość i sprężystość, które odpowiadają za ich stabilny kształt. Dzięki tym właściwościom fizycznym są one funkcjonalnym oraz bezpiecznym materiałem budowlanym, po który sięga wielu naszych Klientów.

W naszym sklepie w Białymstoku dostępne są wełny mineralne renomowanych producentów, takich jak: Neowool, Isover, Isoroc, Ursa, Climowool – ich jakość jest niezawodna.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów