Kategorie

Folia w płynie 

Folia w płynie to doskonale sprawdzający się w hydroizolacji produkt, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Zapewnia elastyczną oraz trwałą powłokę, odporną na działanie wilgoci. Będzie chronić ściany i podłogi w takich pomieszczeniach jak kuchnia, łazienka czy pralnia. Preparaty tego typu mogą być stosowane zarówno pod płytki, jak i tynki czy wylewki. Cechują się  również dużą przyczepnością.
Wybierz preparaty spośród naszej bogatej oferty i stwórz przestrzeń, która będzie w pełni funkcjonalna. Prawidłowo wykonana hydroizolacja to pewność, że Twój dom lub mieszkanie nie będą narażone na skutki nadmiernego kontaktu z wilgocią – nie grozi Ci więc pleśń, odpadający tynk czy kruszące się ściany. Warto pomyśleć o wysokim standardzie mieszkania już na etapie budowy.


Nasza hurtownia oferuje wybór sprawdzonych marek, które nigdy Was nie zawiodą. Zapewniamy szybki czas realizacji zamówienia i konkurencyjne ceny. Materiały przechowujemy zgodnie z zaleceniami producentów. Sprawdź nas już dziś.