Kategorie

Naprawa ocieplenia 

fachowa naprawa termoizolacjiNawet najlepsze systemy ociepleń nie są wieczne. Wcześniej czy później będą wymagały naprawy lub całkowitej wymiany. Nie tylko domy budowane kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu mają problemy z utrzymaniem odpowiedniego bilansu cieplnego. Coraz częściej problem dotyczy także nowych konstrukcji, w których nieprawidłowo wykonane zostały prace termoizolacyjne. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży termoizolacji. W swojej ofercie posiadamy również usługę naprawy ocieplenia.

Tradycyjne rozwiązania termoizolacyjne nie zawsze odpowiadają współczesnym oczekiwaniom i coraz częściej przegrywają w konkurencji z innowacyjnymi rozwiązaniami – takimi jak wełna celulozowa. Nasi specjaliści są w stanie ocenić skuteczność uprzednio zainstalowanego systemu, wykonać odpowiednie pomiary i precyzyjnie wskazać, co jest źródłem strat w bilansie cieplnym. Przyczyną może być zastosowanie materiałów niskiej jakości, nieposiadających odpowiednich atestów, a także nieprawidłowa instalacja. Nasi pracownicy w ciągu kilkunastu lat działania firmy zebrali bogate doświadczenie w dziedzinie ociepleń, dlatego nawet trudne realizacje wykonują profesjonalnie. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu aplikacja celulozy jest łatwa i szybka, a przede wszystkim nie pozostawia po sobie uciążliwych odpadów.

Największy plus wełny tkwi w jej sypkiej formie, która umożliwia wdmuchiwanie materiału w puste przestrzenie, co z kolei tworzy jednorodną warstwę termoizolacyjną. Niepotrzebny jest demontaż ocieplanej konstrukcji, wystarczy zaaplikować produkt na wybrany przez nas obszar. Wełna celulozowa to materiał całkowicie naturalny i nieszkodliwy zarówno dla osób dokonujących ociepleń, jak i dla mieszkańców. Jest łatwy w transporcie, nawet na wyższe kondygnacje - nie wymaga budowy rusztowań i dodatkowych urządzeń.

Oferujemy rozwiązanie, które zdążyło zyskać popularność w innych krajach Europy i zaczyna mieć coraz więcej zwolenników w Polsce. To produkt skuteczny i sprawdzony, który tworzy naturalną barierę termiczną i akustyczną, a to powoduje obniżanie kosztów ogrzewania i klimatyzacji. Ocieplanie domu wełną celulozową to komfort mieszkania przez cały rok.