Kategorie

Farby Teluria

Farby Teluria

Wysoka trwałość, walory estetyczne i użytkowe, szeroki wybór rodzajów – to wszystko sprawia, że warto wybierać farby Teluria. Na terenie Białegostoku ich sprzedażą zajmujemy się w hurtowni Pakiet, w której można nabyć różne podkłady i emulsje. Sprawdzają się one podczas prac wykończeniowych w pomieszczeniach standardowego przeznaczenia oraz nietypowych. Warto poznać szczegóły.

Teluria to dobry wybór

Jest to czeska firma, która działa na rynku od ponad 100 lat. W tym czasie znacznie rozwinęła swoją ofertę, stosując coraz bardziej nowoczesną i skuteczniejszą technologię. Zajmuje się tworzeniem produktów, za pomocą których można zabezpieczyć elementy metalowe, drewniane i betonowe, a także podłogi w budynkach przemysłowych. Firma produkuje również emalie fasadowe, elewacyjne, przeznaczone do dachów i rynien, a także rozcieńczalniki, kleje oraz dodatki do barwienia.

Farby Teluria charakteryzują się zastosowaniem:

  • specjalnych powłok ochronnych – zapewniają długotrwałe zabezpieczenie przed korozją (jest to możliwe dzięki cynkowi, który służy do ochrony katodowej stali) czy zmiennymi warunkami atmosferycznymi (umożliwiają to specjalne wypełniacze i żywice);
  • systemu barwienia In Plant – dzięki niemu można uzyskać receptury bazujące na różnorodnych odcieniach; podczas produkcji pod uwagę bierze się nie tylko barwę, ale również właściwości chemiczne i techniczne (stabilność pH, odporność na promienie UV) oraz skuteczność krycia powierzchni.

Dzięki takim cechom produkty zachowują pożądane walory wizualne i użytkowe przez długi czas. Artykuły producenta wybierane są chętnie przez Klientów z Białegostoku i innych miast.

zróżnicowany asortyment

Zróżnicowany asortyment

Farby Teluria to ponad 250 różnorodnych produktów. W ofercie znajdziesz też emulsje i podkłady:

  • alkidowe – zawierają żywice i oleje zapewniające długotrwałą ochronę powierzchni z metalu, drewna czy betonu przed warunkami atmosferycznymi, ścieraniem; ich popularność wynika z szerokiego zastosowania i przystępnych cen;
  • epoksydowe – składają się z żywic oraz utwardzaczy, wykazują skuteczność na powierzchniach, które są narażone na częsty kontakt z wodą i chemikaliami czy na obciążenia mechaniczne związane z ruchem pojazdów; mają właściwości antykorozyjne;
  • poliuretanowe – podobnie jak przemysłowe alkidureatanowe, służą do zabezpieczenia powierzchni metalowych przed czynnikami pogodowymi, powodującymi kredowanie i żółknięcie, oraz mechanicznymi; są złożone z bazy, zawierającej pigmenty i wypełniacze, a także z utwardzaczy;
  • poliwinylowe – wykazują dużą skuteczność w kontekście ochrony chemicznej (przed kwasami i zasadami) czy termicznej powierzchni wykonanych ze stali i żeliwa; dodatkowo pełnią funkcję dekoracyjną.

Dzięki takim produktom można uzyskać różne rodzaje wykończenia na malowanych powierzchniach, w tym mat, półmat, połysk. Zapewniają efektywną ochronę przed niekorzystnymi zjawiskami atmosferycznymi w takich miejscach, jak stocznie, konstrukcje stalowe, mosty, wieże, rurociągi czy zbiorniki na olej oraz paliwo. Trwałe zabezpieczenie jest możliwe także w przypadku urządzeń przemysłowych, pociągów lub maszyn, w tym rolniczych i górniczych. Wyroby alkidowe można zastosować w warunkach domowych – na drzwiach, ościeżnicach okien, meblach, ogrodzeniach, wyłazach dachowych.

Duża popularność farb Teluria świadczy o wysokiej jakości i skuteczności tych produktów, dlatego warto zdecydować się na ich zakup.

Farby Teluria w ofercie hurtowni Pakiet

W naszej hurtowni Pakiet materiałów budowlanych w Białymstoku można nabyć podkłady i emulsje tego producenta, w tym alkidowe, epoksydowe i poliuretanowe. Udzielamy porad w kwestii zastosowania farb Teluria oraz sposobu ich aplikacji. W przypadku zakupu większych ilości zapewniamy transport.

Wybierając te produkty, można mieć pewność ochrony malowanych powierzchni. Zachęcamy do kontaktu, z przyjemnością przedstawimy szczegóły.