Kategorie

Narzędzia i elektronarzędzia Dedra

Narzędzia i elektronarzędzia Dedra

Podczas realizowania prac budowlanych szczególnie ważne jest stosowanie sprzętów, które charakteryzują się niską awaryjnością i dobrymi parametrami użytkowymi. Narzędzia i elektronarzędzia Dedra, które oferuje hurtownia Pakiet z Białegostoku, spełnią wszelkie oczekiwania. Współczesne modele wyróżniają się ergonomicznością, są bardzo trwałe.

Profesjonalne narzędzia do prac budowlanych

Specjalistyczne sprzęty wykorzystywane podczas budowy lub remontowania domu powinny cechować się:

 • odpornością na określone czynniki – między innymi na warunki atmosferyczne podczas prac na zewnątrz, zanieczyszczenia,
 • wytrzymałością i trwałością – pozwala to na pracę w trybie ciągłym oraz użytkowanie narzędzi przez wiele lat, nawet w niesprzyjających warunkach,
 • dopasowaniem do wymagań użytkowników pod względem wygody, czyli optymalnego ciężaru, balansu, minimalizacji drgań czy niewielkiego generowanego hałasu,
 • odpowiednią efektywnością, w tym pod kątem zużycia energii – temu służą urządzenia wyposażone w silniki bezszczotkowe oraz w systemy chroniące przed przeciążeniem lub przegrzaniem.

Warto wybierać modele sprawdzonych producentów cieszących się uznaniem Klientów, w tym profesjonalistów. Przykładem jest Dedra, której rozwiązania można nabyć w hurtowni Pakiet w Białymstoku. Są one pomocne w wielu pracach z dostępnymi u nas materiałami budowlanymi (na przykład do cięcia pustaków i bloczków, mieszania zapraw murarskich czy cięcia styropianu).

profesjonalne narzędzia Dedra

Narzędzia i elektronarzędzia Dedra – synonim jakości oraz solidności

Jest to polska marka, która na rynku działa już od 1991 r. Stale rozwija swoją działalność, o czym świadczy sukcesywne wprowadzanie na rynek nowych produktów, w tym ogrodowych, wentylacyjnych oraz grzewczych.

Rozbudowana oferta jest znakiem rozpoznawczym firmy. Klienci mogą zakupić u nas różne narzędzia i elektronarzędzia Dedra, w tym między innymi:

 • spawarki inwertorowe i transformatorowe, przecinarki plazmowe, palniki gazowe oraz lampy lutownicze,
 • urządzenia ogrodowe – kosiarki spalinowe, dmuchawy i podkaszarki elektryczne, zamiatarki ręczne, nożyce do żywopłotu,
 • przenośne sprzęty – przecinarki do betonu, stali, płytek glazurniczych, materiałów ceramicznych oraz kamienia, wiertarki stołowe, wyrzynarki, strugarki, zagęszczarki do gruntu,
 • przyrządy z napędem akumulatorowym – pilarki tarczowe, piły łańcuchowe, nagrzewnice, przepycharki do rur, polerki,
 • elektronarzędzia ręczne – wiertarki udarowe, wkrętarki sieciowe, opalarki, szlifierki wysięgnikowe, młoty udarowo-obrotowe,
 • różnego typu akcesoria, w tym malarskie (wałki i uchwyty do nich), a także brzeszczoty, dłuta, skrobaki oraz szczotki druciane,
 • platformy akumulatorowe, które umożliwiają wygodne ładowanie narzędzi i elektronarzędzi Dedra.

Marka oferuje produkty przeznaczone do zastosowań zarówno profesjonalnych, jak i domowych. Odznaczają się one dobrymi parametrami użytkowymi. Ważny jest korzystny stosunek jakości do ceny. Ma to duże znaczenie dla osób, które nie używają sprzętów w celach zawodowych, ale korzystają z nich podczas realizacji drobnych prac, takich jak mocowanie obrazu do ściany lub uzupełnianie ubytków w płytkach ceramicznych.

Firma oferuje kompleksową obsługę serwisową, która obejmuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Dużym atutem jest szeroki dostęp do części zamiennych oraz profesjonalnego doradztwa technicznego. To szczególnie istotne dla ekip remontowych, które każdego dnia muszą dysponować prawidłowo działającymi sprzętami, by terminowo realizować zlecenia. Kupując u nas materiały wykończeniowe warto przy okazji zapytać o niezbędne narzędzia.

Oferta narzędzi i elektronarzędzi Dedra w Białymstoku

W hurtowni Pakiet Klienci mogą uzyskać pomoc przy doborze odpowiedniego typu urządzenia oraz akcesoriów. Mamy w sprzedaży liczne produkty marki Dedra, wzbogacamy asortyment o kolejne modele.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu w celu zapoznania się z ofertą tego renomowanego producenta. W przypadku zakupu większej ilości produktów zapewniamy wyjątkowo szybki transport.