Kategorie

Naprawa elewacji 

naprawa elewacji metodą alpinistycznąDach i elewacja stanowią barierę domu – chronią przed czynnikami atmosferycznymi, zapobiegają utracie ciepła z jego wnętrza i są częścią izolacji akustycznej budynku. Szczególnie istotne w utrzymaniu odpowiedniego stanu budynku jest zachowanie w jak najlepszym stanie jego elewacji. Z naprawą elewacji nie należy zwlekać, gdyż często niewielki problem, mało widoczne miejsce pokryte glonami lub pozoru nieistotny ubytek, mogą z czasem spowodować dużo większe straty.

Naprawa elewacji najczęściej odbywa się w okresie wiosenno-letnim. To nie przypadek, gdyż czas tuż po zimie jest najodpowiedniejszy na jej przegląd i sprawdzenie, czy ujemne temperatury, śnieg, deszcz oraz zimujące w obrębie strychu i elewacji zwierzęta nie poczyniły żadnych szkód.

Nasza firma podejmie się kompleksowego przeglądu i naprawy Państwa elewacji. Bez względu na to, czy trzeba wymienić uszkodzone elementy, usunąć narosty roślinności czy zamocować nowy, zdrowy fragment belki, zajmiemy się tym szybko i fachowo. Dodatkowo zdiagnozujemy stan innych elementów zewnętrznej izolacji budynku, związanych z dachem i jego elementami (kominy, rynny). Nasi fachowcy nie przeoczą żadnej usterki.

Jeśli problem jest poważniejszy, przeprowadzimy ekspertyzę, której celem będzie wskazanie, czy należy zainwestować w naprawę elewacji, czy być może lepiej będzie wykonać ja na nowo. Czasami to drugie rozwiązanie okazuje się dużo bezpieczniejsze i w perspektywie długofalowej pozwoli zaoszczędzić pieniądze na kolejnych, nieuniknionych remontach.

Powierzając nam naprawdę elewacji, możecie być Państwo pewni, że prace zostaną wykonane w terminie, a pożądany efekt będzie osiągnięty w stu procentach.