Kategorie

Daszki 

Niesprzyjające, zmienne warunki atmosferyczne, takie jak śnieg, grad, a nawet deszcz mogą wpływać negatywnie na budynki, niszcząc elewację. Idealnym rozwiązaniem tych problemów są różnego typu daszki, które będą pełnić rolę ochrony. Powstają one z produktów wysokiej jakości, takich jak płyty akrylowe, poliwęglanowe. Dzięki temu cechuje je duża odporność na uszkodzenia mechaniczne czy wahania temperatury. Mają one często  wzmocnienia boczne, co sprawia, że ich konstrukcja jest stabilna. Niewątpliwym ich plusem jest prostota montowania. Mogą ponadto stanowić element dekoracyjny.

Ogromnym powodzeniem cieszą się daszki łukowe - pełniące rolę zadaszenia, sprawdzające się w domach jednorodzinnych, przy klatkach schodowych, jak i przy wejściach do  obiektów użyteczności publicznej. Równie ważną rolę odgrywają daszki balkonowe, które chronią nie tylko przed opadami deszczu, ale również wysoką temperaturą.


O daszkach z oferty Pakietu Budowlanego można powiedzieć, że są funkcjonalnym urozmaiceniem konstrukcji budynku, dostępnym w wieku wzorach i kolorach, co zapewnia naszym Klientom szeroki wybór.