Kategorie

Wyłazy dachowe 

Włazy dachowe są inwestycją, którą docenią ci, którzy dbają o swoje domy i o komfort swojej pracy polegającej na ich konserwacji jesienią i zimą. Dzięki nim bezpiecznie znajdziesz się na dachu (mają one wbudowane systemy zabezpieczeń i elementy ułatwiające ich użytkowanie) i co ważne z łatwością zadbać o swój dom w całości, usuwając zalegające liście lub śnieg.


Wykonuje się je z materiałów najwyższej jakości, bardzo wytrzymałych i odpornych na niekorzystne wpływy wysokich i niskich temperatur oraz opadów atmosferycznych. Są ponadto dostępne w różnych wymiarach i kolorach – po to, by można je było idealnie wkomponować w aranżację pomieszczenia – pokoju lub poddasza czy strychu. Ponieważ wyposażone są w systemy uszczelniające nie spowodują utraty ciepła w ogrzewanych pomieszczeniach użytkowych.


Wyłaz dachowy, który można montować zarówno na dachach płaskich, jak i skośnych, pełni w pewnym stopniu rolę okna, dzięki niemu możemy z powodzeniem oświetlać nasze wnętrze naturalnym światłem słonecznym. To z pewnością czyni niego rozwiązanie funkcjonalne i nowoczesne.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów