Kategorie

Ta strona nie została znaleziona

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę producentów.

Wyłazy dachowe 

Włazy dachowe są inwestycją, którą docenią ci, którzy dbają o swoje domy i o komfort swojej pracy polegającej na ich konserwacji jesienią i zimą. Dzięki nim bezpiecznie znajdziesz się na dachu (mają one wbudowane systemy zabezpieczeń i elementy ułatwiające ich użytkowanie) i co ważne z łatwością zadbać o swój dom w całości, usuwając zalegające liście lub śnieg.


Wykonuje się je z materiałów najwyższej jakości, bardzo wytrzymałych i odpornych na niekorzystne wpływy wysokich i niskich temperatur oraz opadów atmosferycznych. Są ponadto dostępne w różnych wymiarach i kolorach – po to, by można je było idealnie wkomponować w aranżację pomieszczenia – pokoju lub poddasza czy strychu. Ponieważ wyposażone są w systemy uszczelniające nie spowodują utraty ciepła w ogrzewanych pomieszczeniach użytkowych.


Wyłaz dachowy, który można montować zarówno na dachach płaskich, jak i skośnych, pełni w pewnym stopniu rolę okna, dzięki niemu możemy z powodzeniem oświetlać nasze wnętrze naturalnym światłem słonecznym. To z pewnością czyni niego rozwiązanie funkcjonalne i nowoczesne.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji