Kategorie

Materiały ociepleniowe 

Odpowiednie ocieplenie elewacji domu zapewnia jego mieszkańcom poczucie cieplnego komfortu, a ponadto decyduje o poziomie energooszczędności budynku, zmniejszając znacznie opłaty za ogrzewanie. Najbardziej cenione i popularne materiały ociepleniowe to styropian i wełna.


Sklep pakietbudowlany.pl może pochwalić się różnorodną i atrakcyjną ofertą materiałów izolacyjnych, dzięki czemu każdy Kupujący znajdzie produkty, których potrzebuje. Klienci mają możliwość nabycia styropianów: podłogowego, wodnego, XPS, grafitowegoEPS czy przeznaczonego do fundamentów. Ponadto w sprzedaży posiadamy także styrodur - materiał, który zapewnia wysoki stopień izolacyjności, wyróżnia się trwałością i wytrzymałością oraz mrozoodpornością.


Wszystkie produkty, które tworzą nasz asortyment sklepowy, pochodzą od najlepszych producentów, takich jak: Yetico, Sonarol, Krasbud, Termo Organika, Basf czy Sempre. Wyroby uznanych marek to gwarancja najwyższej jakości, która z pewnością przełoży się na niezawodność i wysoką sprawność każdego systemu ociepleniowego.

  • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 48 elementów