Kategorie

Ta strona nie została znaleziona

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę producentów.

Materiały ociepleniowe 

Odpowiednie ocieplenie elewacji domu zapewnia jego mieszkańcom poczucie cieplnego komfortu, a ponadto decyduje o poziomie energooszczędności budynku, zmniejszając znacznie opłaty za ogrzewanie. Najbardziej cenione i popularne materiały ociepleniowe to styropian i wełna.


Sklep pakietbudowlany.pl może pochwalić się różnorodną i atrakcyjną ofertą materiałów izolacyjnych, dzięki czemu każdy Kupujący znajdzie produkty, których potrzebuje. Klienci mają możliwość nabycia styropianów: podłogowego, wodnego, XPS, grafitowegoEPS czy przeznaczonego do fundamentów. Ponadto w sprzedaży posiadamy także styrodur - materiał, który zapewnia wysoki stopień izolacyjności, wyróżnia się trwałością i wytrzymałością oraz mrozoodpornością.


Wszystkie produkty, które tworzą nasz asortyment sklepowy, pochodzą od najlepszych producentów, takich jak: Yetico, Sonarol, Krasbud, Termo Organika, Basf czy Sempre. Wyroby uznanych marek to gwarancja najwyższej jakości, która z pewnością przełoży się na niezawodność i wysoką sprawność każdego systemu ociepleniowego.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów