Kategorie

Gipsy budowlane 

Gipsy budowlane można spotkać w wielu różnych odmianach. W zależności od sposobu aplikacji, zastosowania i właściwości materiału, dzieli się on na kilka typów. Najpopularniejszy - gips tynkowy - przeznaczony jest do wykonywania tynków wewnętrznych, metodami ręcznymi bądź maszynowo. Typowe prace wykończeniowe, takie jak spoinowanie płyt kartonowo-gipsowych czy wyrównywanie względnie jednolitych powierzchni, najlepiej jest wykonywać za pomocą gipsu szpachlowego lub podobnego mu gipsu fugowego (tzw. spoinowego). Szpachle zbrojone zaś idealnie nadadzą się do uzupełniania rys i ubytków.


W naszym sklepie posiadamy wiele produktów, spełniających najbardziej wygórowane wymagania klientów. Oferujemy gipsy budowlane wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów, dostępne w małych oraz dużych opakowaniach – tak, byś mógł kupić dokładnie to, czego rzeczywiście potrzebujesz.

Oferujemy produkty dla fachowców, które z powodzeniem wykorzystają również amatorzy budownictwa i remontowania. Przejrzyj naszą ofertę i przekonaj się, że dobrze trafiłeś.

 • Widok:
 • Gips szpachlowy do spoinowania bez użycia taśm Najważniejsze cechy: po związaniu elastyczny i odporny na spękania bardzo dobra plastyczność wysoka wytrzymałość uzyskanego połączenia wzmocniony włóknami spoinowanie płyt g-k z użyciem lub bez użycia taśmy grubość warstwy do 15 mm

  87,38 zł
  Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Przeznaczony do prac wykończeniowych, remontowych i dekoracyjnych, jest plastyczny podczas nakładania. Biały po wyschnięciu Podwyższona twardość Łatwy w nakładaniu i obróbce Czas pracy 1 godzina Nakładanie ręczne lub maszynowe

  35,36 zł
  Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów