Kategorie

Schody strychowe 

Schody strychowe składane są świetną alternatywą dla tradycyjnych, stacjonarnych schodów niepotrzebnie zajmujących miejsce. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne jest oszczędne wykorzystanie przestrzeni. Ich niewątpliwym atutem jest to, że się składają, a tym samym nie potrzebują dużo miejsca. Składane schody na strych są uniwersalne, nadają się do każdego poddasza. Wykonane z materiałów wysokiej jakości, spełniają wymogi bezpieczeństwa i techniczne. Ich użytkowanie i obsługa są bezproblemowe.


W ofercie Pakietu Budowlanego dostępne są różne rodzaje tego typu schodów (segmentowe, nożycowe, ognioodporne, termoizolacyjne). Są proste w montażu, nie wymagają profesjonalnych narzędzi. Posiadają specjalne mechanizmy opracowane po to, by składać je i rozkładać w jak najprostszy sposób.


Jeśli jednak mamy do dyspozycji większą powierzchnię, możemy zainwestować w schody stacjonarne, których solidna konstrukcja zapewni bezpieczeństwo, a stylowa forma – urozmaici wnętrze. Możliwość wyposażenia schodów strychowych w rozmaite akcesoria sprawia, że stają się jeszcze bardziej funkcjonalne i łatwiejsze w codziennym użytkowaniu.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji