Kategorie

Mycie okien 

mycie okien metodą alpinistycznąCzyste okna to wizytówka każdego domu, sklepu czy biura. To również nie tylko dbałość o estetykę miejsca, w którym przebywamy, ale także kwestia przepuszczalności światła. Im bardziej zabrudzone okna, tym mniej światła wpada do pomieszczenia i trzeba je dodatkowo oświetlać. Niestety ich mycie to niezbyt lubiana część harmonogramu porządków. Szczególnie, jeśli dostęp jest utrudniony, a okna znajdują się na znacznych wysokościach.

Nasza firma proponuje kompleksowe mycie okien i powierzchni szklanych nie tylko w domach prywatnych, ale także w biurowcach czy sklepach. Posiadamy zestawy specjalistycznego sprzętu i akcesoriów, dzięki czemu możemy zaoferować perfekcyjną czystość. Prócz okien czyścimy także ramy oraz parapety – łącznie z usuwaniem trudnych plam z tłuszczu i innych substancji. Podejmujemy się również zleceń na mycie okien wysoko sytuowanych.

Najlepszą porą roku do mycia okien jest wiosna, jednak dzięki dobrej jakości materiałom działamy skutecznie przez cały rok. Ceny naszych usług są indywidualne i elastyczne, zależne oczywiście od ilości  powierzchni oraz stopnia zabrudzenia. Dbamy również o etykę i estetykę pracy –  miejsce pracy pozostawimy czyste i schludne.

Wybierając nasze przedsiębiorstwo możesz być pewien, że Twoje okna zostaną starannie wyczyszczone wysokiej jakości produktami. Nie pozostawiamy po sobie smug, zacieków ani nawet mikroskopijnych zarysowań.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów