Kategorie

Okna dachowe 

Okna dachowe z propozycji Pakietu Budowlanego wpisują się we wciąż aktualną modę na przytulne poddasza. To właśnie w ich prostych, eleganckich kształtach, znajduje odbicie dobry smak i niezawodna funkcjonalność. Dachowe okna, które posiadamy w naszej ofercie, będą pasować do Twojego stylu życia, sprawiać, że Ty sam będziesz czuł się w takim wnętrzu znakomicie. Zapewnią również komfort i poczucie bezpieczeństwa przy standardowych wymaganiach pielęgnacyjnych.


Wykonanym z wysokiej klasy materiałów oknom dachowym nie straszne zmienne w naszym klimacie warunki atmosferyczne – cieszą nienagannym wyglądem przez długie lata. Decydując się na dostępne u nas modele, masz pewność, że posiadają one dobrą izolacyjność akustyczno-termiczną i świetne parametry techniczne, zapewniające wygodę użytkowania.


Co istotne, dzięki ich charakterystycznemu umiejscowieniu, wykorzystasz naturalne oświetlenie jakim jest światło dzienne. Dzięki temu pomieszczenie dotąd nieużywane i niedocenione, może stać się nastrojowym wnętrzem, w którym miło będzie spędzać czas wolny lub pracować.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów