Kategorie

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent

Wyroby betonowe 

Beton jest to mieszanina cementu, kruszywa oraz wody. Używa się go do budowy ogrodzeń, fundamentów, tarasów, schodów, posadzek czy ścian. Tak jak większość popularnych materiałów budowlanych, przez ostatnie lata został poddany wielu modyfikacjom i ulepszeniom. Beton może się różnić składem oraz właściwościami w zależności od jego przeznaczenia – nasz personel zawsze pomoże wybrać klasę produktu odpowiednią do specyfiki wykonywanych prac.

Materiał ten możemy podzielić na: betony lekkie, zwykłe i ciężkie. Ostatnimi czasy dużą popularnością cieszy się beton specjalistyczny: papierowy, przezroczysty, wysokowytrzymały czy samoczyszczący. Należy pamiętać, że ze względu na dużą zawartość wody betonu nie nakładamy zimą.

Beton z uwagi na swoje właściwości jest często używany do produkcji rozmaitych wyrobów betonowych. Ze względu na swoją trwałość często jest budulcem płyt i barier drogowych, kręgów kanalizacyjnych czy korytek ściekowych. Z betonu produkuje się też słupki drogowe, płyty chodnikowe i figurki ogrodowe.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów