Kategorie

Ocieplanie stropodachu 

ocieplanie stropodachówStropodach, nazywany często dachem płaskim, to nic innego jak strop nad ostatnią kondygnacją budynku, który był szczególnie popularny w latach 70-tych w budownictwie domów jednorodzinnych. Ocieplenie stropodachu wełną celulozową możliwe jest do wykonania zarówno w budynkach wieloletnich, jak i w nowo powstających. Lista zalet tego rozwiązania jest obszerna, spójrzmy więc na korzyści z zastosowania wełny celulozowej.

Materiał izolacyjny przede wszystkim znacznie obniży wydatki na energię. Zimą wełna celulozowa zatrzyma ciepło wewnątrz budynku, zaś latem zapobiegnie nadmiernemu nagrzewaniu pomieszczeń. Wysokie wskaźniki izolacji termicznej to skutek znacznej gęstości produktu. Gdy tradycyjne materiały w niższych temperaturach tracą swoją efektywność cieplną, wełna celulozowa nie zmienia swoich właściwości izolacyjnych. Ponadto zapewnia naturalną cyrkulację powietrza, a tym samym odpowiednią wilgotność wewnątrz budynku, oraz wyciszy dźwięki dochodzące z zewnątrz. Przy użyciu odpowiedniego sprzętu, wełna może być transportowany na znaczne wysokości, dlatego sprawdza się zarówno w domkach parterowych, jak i w budynkach wyższych.

Oferowany przez nas system ocieplenia zapewnia komfort mieszkania cały rok, bez względu na porę. Zadowoleni będą również klienci, którzy szczególną uwagę poświęcają kwestiom bezpieczeństwa. Według klasyfikacji reakcji na ogień wełna celulozowa jest to materiał niezapalny i nie ulegający topnieniu. Nie zawiera azbestu ani innych szkodliwych substancji, które mogłyby negatywnie wpłynąć na stan zdrowia człowieka.

Zapewniamy również odciążenie dla Twoich finansów. W porównaniu z rozwiązaniami konkurencyjnymi, koszt wykonania ocieplenia materiałem celulozowym jest stosunkowo niski, ale wymaga zatrudnienia specjalistycznej ekipy.

Jeśli zastanawiasz się nad materiałem do ocieplenia stropodachu, wełna celulozowa to doskonały wybór z ergonomicznego, ekonomicznego i jakościowego punktu widzenia. Oferujemy systemy dociepleń wełną celulozową, gdyż priorytetem jest dla nas świadczenie wysokiej jakości usług, z których efektów nasi Klienci będą się cieszyć latami.

ocieplanie stropodachu ocieplanie poddasza ocieplanie poddasza