Kategorie

Hydroizolacja 

Hydroizolacja służy zabezpieczeniu budynków, wzmacniając ich odporność na niszczące działanie wody a jednocześnie gwarantuje suchość pomieszczeń oraz minimalizuje problemy z pleśnią. Nasz sklep oferuje szereg doskonałych jakościowo produktów, które pozwolą Wam na skuteczne wykonanie różnego typu hydroizolacji.


Należy pamiętać, iż hydroizolacja powinna opierać się na kompleksowym działaniu, które będzie obejmowało właściwe osuszenie, oczyszczenie i zabezpieczenie danego elementu budynku. Stawiając nowy dom, warto wcześniej zaplanować całościowo prace hydroizolacyjne, gdyż większość z nich łatwiej wykonać w czasie trwania poszczególnych etapów prac budowlanych. Pianka poliuretanowa zabezpieczy dachy, ściany oraz fundamenty w wyjątkowo szczelny sposób. Jej aplikacja jest bardzo łatwa i szybka. Folia w płynie i lepiki także zapewnią ochronę przed niechcianą wodą.

Hydroizolacje stosuje się najczęściej przy uszczelnianiu dachów i fundamentów. W przypadku dachów konieczna jest szczelność konstrukcji oraz prawidłowe odprowadzenie deszczówki. Izolacja fundamentów opiera się zazwyczaj na pomalowaniu ich właściwym preparatem i zabezpieczeniu folią kubełkową.


Masz wątpliwości który sposób wybrać? Skontaktuj się z naszymi doradcami, a uzyskasz fachową pomoc. Skorzystaj z oferty naszej hurtowni materiałów budowlanych, a będziesz mieć pewność, iż zastosowane materiały są najwyższej jakości. Sprawdź nas!

  • Widok:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów