Kategorie

Materiały wykończeniowe 

Materiały wykończeniowe są wizytówką każdej ukończonej budowy, więc ich wybór powinien być odpowiednio przemyślany. Nasza firma posiada szeroki i urozmaicony asortyment tych materiałów: od płyt gipsowo-kartonowych, poprzez płyty OSB i profile stalowe, aż po farby (zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz).

Materiały wykończeniowe są w stanie nadać unikalny charakter wnętrzom, w związku z czym przesadna oszczędność w tej materii nie jest wskazana. Należy brać pod uwagę, że dokonujemy wyboru na lata, powinniśmy więc wybierać jakość i trwałość.

Jeżeli planujemy zmianę wystroju wnętrza, warto zastanowić się nad takimi rozwiązaniami jak podwieszane sufity, wbudowane półki czy półścianki i przepierzenia z płyt kartonowo-gipsowych. Przy użyciu właściwych materiałów wykończeniowych nawet małe modyfikacje dadzą spektakularne efekty – możemy chociażby wykorzystać polakierowane płyty OSB jako dekorację ścian i podświetlić sufit żarówkami LED. Odpowiednia do tego farba sprawi, że pomieszczenie nabierze zupełnie nowego charakteru.

Oczywiście nie można zapomnieć o właściwym przygotowaniu pomieszczeń, w których są wykonywane prace wykończeniowe. Za pomocą specjalistycznych taśm i folii możemy zabezpieczać, izolować czy łączyć materiały. Od nas zależy, czego i jak użyjemy.

Producenci wciąż poszerzają i udoskonalają ofertę materiałów wykończeniowych. Dobrze jest więc być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami, gdyż mogą wnieść nową jakość – w pracy i w domu. Nasza hurtowania oferuje materiały zgodne z normami i atestami, dostarczane przez wiodących producentów. Ponadto nasz świetnie przeszkolony w zagadnieniach budowlano-remontowych personel zawsze jest w stanie pomóc w podjęciu najlepszej decyzji.

  • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 236 elementów