Kategorie

Ta strona nie została znaleziona

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę producentów.

Materiały wykończeniowe 

Materiały wykończeniowe są wizytówką każdej ukończonej budowy, więc ich wybór powinien być odpowiednio przemyślany. Nasza firma posiada szeroki i urozmaicony asortyment tych materiałów: od płyt gipsowo-kartonowych, poprzez płyty OSB i profile stalowe, aż po farby (zarówno do wnętrz jak i na zewnątrz).

Materiały wykończeniowe są w stanie nadać unikalny charakter wnętrzom, w związku z czym przesadna oszczędność w tej materii nie jest wskazana. Należy brać pod uwagę, że dokonujemy wyboru na lata, powinniśmy więc wybierać jakość i trwałość.

Jeżeli planujemy zmianę wystroju wnętrza, warto zastanowić się nad takimi rozwiązaniami jak podwieszane sufity, wbudowane półki czy półścianki i przepierzenia z płyt kartonowo-gipsowych. Przy użyciu właściwych materiałów wykończeniowych nawet małe modyfikacje dadzą spektakularne efekty – możemy chociażby wykorzystać polakierowane płyty OSB jako dekorację ścian i podświetlić sufit żarówkami LED. Odpowiednia do tego farba sprawi, że pomieszczenie nabierze zupełnie nowego charakteru.

Oczywiście nie można zapomnieć o właściwym przygotowaniu pomieszczeń, w których są wykonywane prace wykończeniowe. Za pomocą specjalistycznych taśm i folii możemy zabezpieczać, izolować czy łączyć materiały. Od nas zależy, czego i jak użyjemy.

Producenci wciąż poszerzają i udoskonalają ofertę materiałów wykończeniowych. Dobrze jest więc być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami, gdyż mogą wnieść nową jakość – w pracy i w domu. Nasza hurtowania oferuje materiały zgodne z normami i atestami, dostarczane przez wiodących producentów. Ponadto nasz świetnie przeszkolony w zagadnieniach budowlano-remontowych personel zawsze jest w stanie pomóc w podjęciu najlepszej decyzji.

  • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 42 elementów