Kategorie

Mycie elewacji 

Położenie elewacji ścian wiąże się najczęściej z dużymi kosztami i długim czasem. Mimo nakładu pracy i finansów po kilku latach efekt wizualny może nie być już tak dobry jak na początku. W grę wchodzi tu  wiele różnych powodów. Zazwyczaj elewacja niszczeje wskutek działania czynników atmosferycznych oraz zanieczyszczenia powietrza. Szczególnie w miastach widoczne jest, jak bardzo zgubne dla naszych ścian zewnętrznych są spaliny oraz smog. Niestety, z takimi czynnikami nie możemy walczyć bezpośrednio. Możemy jednak skutecznie poprawić stan wizualny naszej elewacji poprzez jej profesjonalne mycie.

W zależności od rodzaju zabrudzeń mycie elewacji będzie procesem bardziej lub mniej pracochłonnym. Nasi pracownicy ocenią rodzaj zabrudzenia i rodzaj tynku oraz dobiorą pod tym kątem odpowiednie preparaty i metody czyszczenia.

Najpopularniejszym sposobem na pozbycie się niechcianych zanieczyszczeń jest użycie myjki ciśnieniowej z odpowiednią dyszą. Mycie elewacji będzie utrudnione, gdy na ścianie znajdują się grzyby i glony – należy zwrócić szczególną uwagę na to, by produkty myjące nie zniszczyły warstw chroniących budynek. W szczególnych przypadkach, kiedy ściany są bardzo zabrudzone bądź występują na nich rysy i pęknięcia, potrzebne będzie ponowne nałożenie koloru i jego wyrównanie.

Nasze przedsiębiorstwo charakteryzuje się wysoką jakością usług. Mycie elewacji jest wykonywane przez doświadczoną ekipę, więc Wasze ściany nie zostaną przy tym uszkodzone a czyszczenie będzie stuprocentowo dokładne. Produkty, jakich używamy, pochodzą od renomowanych producentów i są w w pełni bezpieczne i przyjazne elewacjom.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów