Kategorie

Ocieplanie stropu 

ocieplenie stropu wełną celulozowąOd ponad 14 lat działamy w branży ociepleń budowlanych, a efektem naszych prac są setki zrealizowanych zadań oraz tyluż zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w docieplaniu budynków, w tym stropów, czyli poziomych elementów konstrukcji, które oddzielają od siebie poszczególne kondygnacje.

Stropy mają za zadanie blokować przepływ dźwięków między piętrami, a także chronić przed nadmierną utratą ciepła. Zazwyczaj jednak wymagają zastosowania dodatkowej izolacji. Nasza firma oferuje ocieplanie stropów przy użyciu wełny celulozowej. To nowoczesne rozwiązanie, które przez lata z powodzeniem wykorzystywane było w Europie Zachodniej, Skandynawii i Stanach Zjednoczonych.

Wełną ma postać sypką, więc dzięki zastosowaniu odpowiednich urządzeń pneumatycznych wypełnia każdą, nawet najbardziej niedostępną szczelinę. Fachowo aplikacja gwarantuje niespotykaną szczelność, bez mostków termicznych i niewypełnionych przestrzeni. Poza jednolitością warstwy izolacyjnej, charakteryzuje się najwyższym z możliwych stopniem niepalności. Ponadto wełna celulozowa nie zawiera włókien szklanych, formaldehydu i azbestu, więc nie drażni, nie uczula i nie wywiera negatywnego wpływu na zdrowie człowieka. Odpowiednia impregnacja produktu sprawia, że odstrasza gryzonie i insekty, a także hamuje rozwój pleśni i grzybów.  Nie należy zapominać o wysokich parametrach izolacji akustycznej i termicznej. Wszystko to umożliwia redukcję wydatków na ogrzewanie i klimatyzację budynku, a ponadto skutecznie przed zewnętrznymi hałasami.

Ocieplanie stropu wełną celulozową to idealne rozwiązanie dla Twojego domu bądź firmy. To ekologia, bezpieczeństwo i oszczędność kosztów w jednym. Odpowiednio wykonane będzie inwestycją na całe życie. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy fachowych porad w zakresie świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie w branży, ukierunkowanie na innowacyjne rozwiązania oraz skuteczna ekipa wyszkolonych fachowców to niewątpliwie nasze atuty.