Kategorie

Ta strona nie została znaleziona

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę producentów.

Ocieplanie stropu 

ocieplenie stropu wełną celulozowąOd ponad 14 lat działamy w branży ociepleń budowlanych, a efektem naszych prac są setki zrealizowanych zadań oraz tyluż zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w docieplaniu budynków, w tym stropów, czyli poziomych elementów konstrukcji, które oddzielają od siebie poszczególne kondygnacje.

Stropy mają za zadanie blokować przepływ dźwięków między piętrami, a także chronić przed nadmierną utratą ciepła. Zazwyczaj jednak wymagają zastosowania dodatkowej izolacji. Nasza firma oferuje ocieplanie stropów przy użyciu wełny celulozowej. To nowoczesne rozwiązanie, które przez lata z powodzeniem wykorzystywane było w Europie Zachodniej, Skandynawii i Stanach Zjednoczonych.

Wełną ma postać sypką, więc dzięki zastosowaniu odpowiednich urządzeń pneumatycznych wypełnia każdą, nawet najbardziej niedostępną szczelinę. Fachowo aplikacja gwarantuje niespotykaną szczelność, bez mostków termicznych i niewypełnionych przestrzeni. Poza jednolitością warstwy izolacyjnej, charakteryzuje się najwyższym z możliwych stopniem niepalności. Ponadto wełna celulozowa nie zawiera włókien szklanych, formaldehydu i azbestu, więc nie drażni, nie uczula i nie wywiera negatywnego wpływu na zdrowie człowieka. Odpowiednia impregnacja produktu sprawia, że odstrasza gryzonie i insekty, a także hamuje rozwój pleśni i grzybów.  Nie należy zapominać o wysokich parametrach izolacji akustycznej i termicznej. Wszystko to umożliwia redukcję wydatków na ogrzewanie i klimatyzację budynku, a ponadto skutecznie przed zewnętrznymi hałasami.

Ocieplanie stropu wełną celulozową to idealne rozwiązanie dla Twojego domu bądź firmy. To ekologia, bezpieczeństwo i oszczędność kosztów w jednym. Odpowiednio wykonane będzie inwestycją na całe życie. Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i udzielimy fachowych porad w zakresie świadczonych usług. Wieloletnie doświadczenie w branży, ukierunkowanie na innowacyjne rozwiązania oraz skuteczna ekipa wyszkolonych fachowców to niewątpliwie nasze atuty.