Kategorie

Ta strona nie została znaleziona

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę producentów.

Czyszczenie kostki brukowej 

zniszczona kostka brukowaKostka brukowa to materiał, który jest nieustannie wystawiony na działanie czynników atmosferycznych, uszkodzeń oraz zabrudzeń mechanicznych i chemicznych. Dlatego ważne jest, aby była odpowiednio zabezpieczona i konserwowana. Czasami jednak zdarza się, że mimo starań potrzebne jest mycie kostki brukowej.

Nasza firma oferuje czyszczenie kostki ze wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Kiedy nie pomaga zwykłe mycie wodą, dobrze jest poprosić o pomoc fachowców, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i środki czystości, dzięki czemu sprawią, że nasza kostka znów będzie cieszyć oko i dekorować podwórze.

W zależności od tego, czy kupiliśmy kostkę impregnowaną czy zwykłą, usuwanie konkretnych zanieczyszczeń będzie miało różny stopień trudności. Kostki impregnowane potrzebują zazwyczaj łagodnych środków myjących i strumienia wody z myjki ciśnieniowej. Te nieimpregnowane mogą wchłaniać brud, przez co staje się on trudniejszy do wyczyszczenia. Szczególnie uciążliwe do usunięcia są plamy po olejach i innych tłustych cieczach. Wyczyszczenie ich wymaga użycia specjalistycznych preparatów.

Nasi klienci często skarżą się również na mchy i inne rośliny występujące w szczelinach. Można je usuwać mechanicznie bądź chemicznie. Najlepiej jest wyeliminować nie tylko część nadziemną chwastów, ale i korzenie ukryte pod ziemią. Rozwiąże to problem niechcianych roślin na dłuższy czas.

Kostka brukowa podczas czyszczenia może też zostać w łatwy sposób uszkodzona. Warto więc skorzystać z pomocy naszych fachowców, którzy dzięki swemu doświadczeniu oraz wyposażeniu umyją kostkę brukową szybko, skutecznie, starannie i bezpiecznie.