Kategorie

Czyszczenie kostki brukowej 

zniszczona kostka brukowaKostka brukowa to materiał, który jest nieustannie wystawiony na działanie czynników atmosferycznych, uszkodzeń oraz zabrudzeń mechanicznych i chemicznych. Dlatego ważne jest, aby była odpowiednio zabezpieczona i konserwowana. Czasami jednak zdarza się, że mimo starań potrzebne jest mycie kostki brukowej.

Nasza firma oferuje czyszczenie kostki ze wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Kiedy nie pomaga zwykłe mycie wodą, dobrze jest poprosić o pomoc fachowców, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i środki czystości, dzięki czemu sprawią, że nasza kostka znów będzie cieszyć oko i dekorować podwórze.

W zależności od tego, czy kupiliśmy kostkę impregnowaną czy zwykłą, usuwanie konkretnych zanieczyszczeń będzie miało różny stopień trudności. Kostki impregnowane potrzebują zazwyczaj łagodnych środków myjących i strumienia wody z myjki ciśnieniowej. Te nieimpregnowane mogą wchłaniać brud, przez co staje się on trudniejszy do wyczyszczenia. Szczególnie uciążliwe do usunięcia są plamy po olejach i innych tłustych cieczach. Wyczyszczenie ich wymaga użycia specjalistycznych preparatów.

Nasi klienci często skarżą się również na mchy i inne rośliny występujące w szczelinach. Można je usuwać mechanicznie bądź chemicznie. Najlepiej jest wyeliminować nie tylko część nadziemną chwastów, ale i korzenie ukryte pod ziemią. Rozwiąże to problem niechcianych roślin na dłuższy czas.

Kostka brukowa podczas czyszczenia może też zostać w łatwy sposób uszkodzona. Warto więc skorzystać z pomocy naszych fachowców, którzy dzięki swemu doświadczeniu oraz wyposażeniu umyją kostkę brukową szybko, skutecznie, starannie i bezpiecznie.

  • Widok:
  • ATLAS Osady i zabrudzenia cementowe 0,5 L rekomendowany do użytku domowego, do bieżącego usuwania zabrudzeń w postaci osadów wapiennych i nalotów z kamienia, powstających w łazienkach, kuchniach itp., do usuwania pozostałości po zaprawach cementowych, cementowo wapiennych i gipsowych powstałych w trakcie remontów

    22,20 zł
    Oczekiwanie na dostawę
    Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji