Kategorie

Ocieplanie dachów 

Dach to niezbędna część każdego budynku, która zabezpiecza wnętrze przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Niestety to właśnie ten element konstrukcji powoduje największe straty ciepła - a szacuje się, że w domach jednorodzinnych straty termiczne sięgają nawet 25%. Oferujemy skuteczne rozwiązanie - ocieplanie dachów z wykorzystaniem wełny celulozowej, które pozwoli wygenerować znaczne oszczędności w  ogrzewaniu budynku. Warto pomyśleć o tym już na etapie projektowania budynku.

W trosce o komfort cieplny domowników, do izolacji dachów używamy wełny celulozowej, która powstaje w wyniku recyklingu makulatury gazetowej. Jest to materiał przyjazny zarówno środowisku, jak i człowiekowi. Ponadto charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej, zaś celuloza zmniejsza migrację ciepła. Zaoszczędzimy  zaś nie tylko w trakcie użytkowania izolacji, ale również podczas aplikacji materiału, gdyż sposób izolacji wełną jest prosty i wydajny - używamy metody pneumatycznej, która polega na wdmuchaniu materiału ociepleniowego w puste przestrzenie, co tworzy jednorodną warstwę termoizolacyjną.

ocieplanie dachu ocieplanie domu celulozą ocieplanie podłogi poddasza

Stosowany przez nas system to także gwarancja bezpieczeństwa. Wełna celulozowa jest produktem o najwyższym stopniu niepalności wśród dostępnych obecnie materiałów używanych do ocieplania dachów. Materiał skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia, co z pewnością usatysfakcjonuje każdego, kto dba o bezpieczeństwo swoje i domowników. Nie musimy martwić się o negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak gryzonie, insekty, pleśń bądź grzyby. Raz zaaplikowany produkt to inwestycja na lata.

Nasza firma posiada ponad czternaście lat doświadczenia w branży ocieplania dachów i innych elementów konstrukcyjnych budynków. Oszczędność kosztów, bezpieczeństwo i ekologiczność w jednym? Tak, z nami to możliwe! Nieważne, czy pracujemy z dachem płaskim czy też skośnym - nasi specjaliści podejmą się każdej realizacji, a zadania wykonają solidnie i terminowo. Ponadto służymy fachową poradą i oferujemy usługi ocieplenia i izolacji kompleksowo.