Kategorie

Ta strona nie została znaleziona

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę producentów.

Ocieplanie dachów 

Dach to niezbędna część każdego budynku, która zabezpiecza wnętrze przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Niestety to właśnie ten element konstrukcji powoduje największe straty ciepła - a szacuje się, że w domach jednorodzinnych straty termiczne sięgają nawet 25%. Oferujemy skuteczne rozwiązanie - ocieplanie dachów z wykorzystaniem wełny celulozowej, które pozwoli wygenerować znaczne oszczędności w  ogrzewaniu budynku. Warto pomyśleć o tym już na etapie projektowania budynku.

W trosce o komfort cieplny domowników, do izolacji dachów używamy wełny celulozowej, która powstaje w wyniku recyklingu makulatury gazetowej. Jest to materiał przyjazny zarówno środowisku, jak i człowiekowi. Ponadto charakteryzuje się bardzo wysokim współczynnikiem izolacji termicznej, zaś celuloza zmniejsza migrację ciepła. Zaoszczędzimy  zaś nie tylko w trakcie użytkowania izolacji, ale również podczas aplikacji materiału, gdyż sposób izolacji wełną jest prosty i wydajny - używamy metody pneumatycznej, która polega na wdmuchaniu materiału ociepleniowego w puste przestrzenie, co tworzy jednorodną warstwę termoizolacyjną.

ocieplanie dachu ocieplanie domu celulozą ocieplanie podłogi poddasza

Stosowany przez nas system to także gwarancja bezpieczeństwa. Wełna celulozowa jest produktem o najwyższym stopniu niepalności wśród dostępnych obecnie materiałów używanych do ocieplania dachów. Materiał skutecznie zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia, co z pewnością usatysfakcjonuje każdego, kto dba o bezpieczeństwo swoje i domowników. Nie musimy martwić się o negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak gryzonie, insekty, pleśń bądź grzyby. Raz zaaplikowany produkt to inwestycja na lata.

Nasza firma posiada ponad czternaście lat doświadczenia w branży ocieplania dachów i innych elementów konstrukcyjnych budynków. Oszczędność kosztów, bezpieczeństwo i ekologiczność w jednym? Tak, z nami to możliwe! Nieważne, czy pracujemy z dachem płaskim czy też skośnym - nasi specjaliści podejmą się każdej realizacji, a zadania wykonają solidnie i terminowo. Ponadto służymy fachową poradą i oferujemy usługi ocieplenia i izolacji kompleksowo.