Kategorie

Malowanie elewacji 

malowanie elewacji domu jednorodzinnegoW swojej ofercie posiadamy usługi malowania elewacji. Jest to ostatni etap ocieplania ścian zewnętrznych domu. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest możliwość wykonania tej czynności  tuż po nałożeniu tynków. Na przeszkodzie stoją często względy finansowe, brak czasu lub zła aura. Na szczęście czynność tę można odroczyć w czasie bez większych negatywnych skutków.

Nasza firma przeprowadza malowanie elewacji z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych etapów. Najpierw dokonujemy uważnych oględzin celem zdiagnozowania stanu elewacji. Przede wszystkim należy wykryć i usunąć wszelkie zanieczyszczenia.

Następnie nasza ekipa bada stan podłoża oraz szacuje zapotrzebowanie na preparat gruntujący. Będzie od dostosowany do rodzaju materiału, z jakiego została wykonana elewacja. Należy też dokładnie oszacować ilość i rodzaj farby użytej do malowania elewacji.  Jej dobór jest sprawą kluczową – dla przykładu w starym budownictwie często mamy do czynienia z tynkami cementowymi lub wapiennymi, które najlepiej pokryć farbą organiczną. Z kolei nowsze konstrukcje są najczęściej pokryte tynkiem cienkowarstwowym (silikonowym, akrylowym lub mineralnym), posiadającym już odmienne wymagania co do rodzaju farby. Tę zaś najlepiej zakupić razem z tynkiem, ale jeśli malowanie przesuwa się w czasie, potrzeba profesjonalnej oceny stanu i typu podłoża.

Czynność malowania elewacji, po uprzednich przygotowaniach, przeprowadzamy w odpowiednich warunkach, przy użyciu profesjonalnego sprzętu, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i w sposób powodujący możliwie jak najmniej niedogodności dla lokatorów.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji