Kategorie

Kleje do płytek ceramicznych 

Klej do płytek jest niezastąpionym materiałem budowlanym, który wykorzystuje się najczęściej podczas aranżacji kuchni czy łazienki.  Nasz sklep posiada w ofercie kleje uniwersalne, które mogą być używane zarówno do różnorakich płytek ściennych jak i podłogowych. Aby podołać jednakże większym wymaganiom naszych klientów, oferujemy również specjalistyczne kleje do płytek, dedykowane gresowi, klinkierowi, terakocie, kamieniom naturalnym oraz oczywiście glazurze.


Na co zwracać uwagę wybierając klej do płytek? Nie tylko na materiał, z jakiego płytki zostały wykonane, ale także na ich umiejscowienie – wewnątrz bądź na zewnątrz. Przy umiejscowieniu zewnętrznym warto postawić na mrozoodporne i wodoodporne kleje do płytek. Zastosowanie zaś instalacji ogrzewania podłogowego wymaga użycia specjalnego gatunku kleju do płytek o odpowiednich właściwościach termicznych.


Nasi doradcy pomogą Ci wybrać najodpowiedniejszy produkt. Kleje do płytek oferujemy w szerokiej gamie rodzajowej – byś kupił to, czego Ci rzeczywiście potrzeba.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów