Kategorie

Dachy i okna 

Okna podkreślają indywidualność, chronią prywatność i zapewniają ochronę przed hałasami z zewnątrz. Współczesne okna tworzone są z materiałów najwyższej jakości: drewna, PCW, profili stalowych. Izolują przed deszczem, wiatrem i słońcem, stanowią również zabezpieczenie przed włamaniem. Ich niewątpliwą zaletą jest i to, że można je dopasować do wnętrza w każdym stylu. Funkcjonalność i prostota w codziennym użytkowaniu to kolejne atuty nowoczesnych skrzydeł okiennych.


Z kolei okno dachowe jest idealnym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych z zagospodarowanym poddaszem. Świetnie sprawdza się w pomieszczeniach, w których potrzebujemy więcej światła. Odpowiednio dobrane okna dachowe mogą być wspaniałą wizytówką domu, nadając charakter wnętrzu i podkreślając wystrój.


Jeśli okna są oczami każdego domu, to dach jest jego nakryciem. Budowa domu? A może gruntowny remont? Niezależnie od przyczyny, pokrycie dachu jest bardzo istotne, dlatego dobrze zdecydować się na sprawdzone rozwiązania. Potrzebujemy czegoś lekkiego? Dobrym rozwiązaniem będą płyty PCW. Możemy jednak wybrać inne pokrycie dachowe – blachy trapezowe, które cieszą się niegasnącą popularnością w branży budowlanej.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów