Kategorie

Rynny 

Rynny są dopełnieniem każdego dachu - bez nich nie ma możliwość odprowadzania wód opadowych, które, spływając w niekontrolowany sposób po elewacji, powodują jej przedwczesne niszczenie. Dlatego tak ważne jest, by każdy dom je posiadał.


Wybór rynien jest ogromny: możemy sugerować się ich kolorem, dopasowując je do elewacji. Dzięki temu nasz dom będzie prezentować się jednolicie. Warto rozważyć zakup rynien stalowych. Charakteryzują się one przede wszystkim większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, w tym także warunki atmosferyczne, takie jak grad czy śnieg. Jako kolejny atut należy wymienić trwałość niezależną od klimatu. W Pakiecie Budowlanym przygotowaliśmy też szeroki wachlarz rynien PCV, które będą świetnym wizualnym urozmaiceniem konstrukcji budynku mieszkalnego lub użyteczności publicznej. Najważniejsze jednak jest to, że dobre jakościowo rynny będą pełnić swoje funkcje przez lata.


Nasza oferta obejmuje także wszystkie niezbędne do montażu elementy – wszystko w jednym miejscu i podczas jednych zakupów.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów