Kategorie

Malowanie i konserwacja 

Istnieją dwie czynności, które każdy właściciel domu powinien wykonywać cyklicznie – to malowanie i konserwacja zewnętrznych części budynku – elewacji oraz dachu. Nie jest niestety możliwe, aby jednorazowe malowanie dachu i elewacji podczas etapu budowy domu załatwiło sprawę raz na zawsze. Mimo to, przy odpowiednich działaniach możemy sobie zapewnić spokój na wiele lat.

Jednym z najważniejszych elementów budynku jest dach. To on odpowiada za ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i jest istotną częścią systemu termoizolacyjnego domu. Malowanie dachu to czynność trudna, wymagająca doświadczenia i sprzętu zabezpieczającego – zwłaszcza, jeśli dach jest stromy.

Nasza firma posiada wykwalifikowanych pracowników, którzy przeprowadzali już konserwacje dachów bez względu na warunki, z jakimi przyszło im się zmierzyć. Przyjmujemy zlecenia zarówno na budynki prywatne jak i obiekty użyteczności publicznej. Gwarantujemy, że dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu usuniemy wszelkie usterki, przeprowadzimy wszystkie etapy związane z konserwacją i dobierzemy najlepsze materiały do pomalowania dachu - tak by idealnie spełniał swoje funkcje przez następne lata.

Konserwacja elewacji jest z kolei czynnością bezpieczniejszą, ale niekoniecznie łatwiejszą. Warto podkreślić, że istotne znaczenie ma tu kolejność wykonywanych działań oraz precyzyjny dobór środków chemicznych (grzybobójczych i glonobójczych). Naprawa elewacji i jej konserwacja nie może być bowiem utożsamiana ze zwykłym myciem wodą przy użyciu myjki ciśnieniowej i ewentualnym wykonaniem zaprawek. Profesjonalnie wykonamy wszystkie zabiegi związane z konserwacją i malowaniem elewacji tak, by cieszyła oko dobrym stanem i nienagannym wyglądem przez długi czas.

Naprawy dachu i elewacji w połączeniu z działaniami konserwatorskimi to podstawowe zabiegi pozwalające na wieloletnie i satysfakcjonujące zamieszkanie, bez obaw o cieknący strop czy nieestetycznie wyglądającą, pokrytą nalotami ścianę zewnętrzną. Dbając o swój dom, warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy na co dzień zajmują się diagnozą i zwalczaniem problemów związanych z konserwacją elementów zewnętrznych domu.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów