Kategorie
GREINPLAST PREP. GRUNT. IBG 5KG Zobacz większe

GREINPLAST PREP. GRUNT. IBG 5KG

Służy do wykonania warstwy podkładowej pod hydroizolacje wykonywane z mas bitumicznych: GREINPLAST IBM, GREINPLAST IBD, GREINPLAST IBS, na podłoża betonowe, mury, tarasy, połacie dachowe, stropodachy oraz pod papy termozgrzewalne. Grunt można stosować na powierzchniach suchych, jak i wilgotnych oraz w kontakcie ze styropianem.

Więcej szczegółów

21355

Nowy produkt

Ilość dostępna: 7

50,29 zł brutto

Dodaj do obserwowanych

Płatności PayU

UWAGA!!! Nie stosować w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi.

PRODUKT

Głęboko penetrująca, wodorozcieńczalna emulsja asfaltowo-lateksowa. Greinplast IBG tworzy na powierzchni bardzo elastyczną powłokę szczepną. Emulsja jest odporna także na słabe kwasy i zasady.

SKŁAD

Drobnocząsteczkowa, wodorozcieńczalna bitumiczna emulsja anionowa, modyfikowana kauczukiem syntetycznym o dużej zawartości asfaltu i żywic w postaci koncentratu. Zawiera specjalnie dobrane rodzaje kauczuków syntetycznych, żywic lateksowych drobnocząsteczkowych oraz komponentów zwiększających wsiąkanie i elastyczność oraz poprawiających parametry robocze. Nie zawiera rozpuszczalników.

ZASTOSOWANIE

Po rozcieńczeniu z wodą jako warstwa gruntująca do podłoży nasiąkliwych i nie nasiąkliwych pod właściwe izolacje wykonane z mas bitumicznych: Greinplast IBM, Greinplast IBD, Greinplast IBS i pap termozgrzewalnych. Można stosować w kontakcie ze styropianem jak również na wilgotne podłoża, do gruntowania podłoży na zewnątrz obiektów budowlanych oraz wewnątrz budynków pod piwnice, garaże z wyłączeniem pomieszczeń przeznaczonych na stały pobyt ludzi, w branży żywnościowej oraz do materiałów smołowych. Typowe podłoża to podłoża cementowe, cementowo-wapienne, beton, cegły, bloczki gipsowe, beton komórkowy, płyty drewnopochodne (cementowo-wiórowe, OSB, MDF), papy, powłoki bitumiczne.

Napisz opinie

GREINPLAST PREP. GRUNT. IBG 5KG