Kategorie
Łącznik krzyżowy do profila CD 60 Zobacz większe

Łącznik krzyżowy do profila CD 60

Łącznik krzyżowy jest elementem uzupełniającym do konstrukcji profili sufitów podwieszanych. Służy do łączenia profili głównych w sposób prostopadły – stosuje się go do montowania rusztu typu krzyżowego.

Więcej szczegółów

01958

Nowy produkt

Ilość dostępna: 518

0,59 zł brutto

Dodaj do obserwowanych

Płatności PayU

Haki łącznika zaczepiane są za wewnętrzne ścianki dolnego profilu, a sam łącznik nakładany jest na profil zawieszany na wieszaku kotwowym. Przymocowuje się go z boku wkrętami samogwintującymi. Produkt został wykonany z trwałego materiału: blacha ocynkowana ogniowo cechuje się trwałymi właściwościami – najważniejszą z nich jest odporność na działanie niekorzystnych czynników powodujących korozję, a zatem jest wytrzymała na wilgoć i można ją stosować z płytami gipsowymi o kwaśnym odczynie – produkt nie wymaga konserwacji.

Produkty Budmat produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Nie inaczej jest z profilami i wieszakami – do ich produkcji używana jest stalowa blacha pokryta powłoką cynku. Ma to szczególne znaczenie w systemach suchej zabudowy. Gips ma kwaśny odczyn, dlatego stykające się z nim profile muszą być odpowiednio zabezpieczone. Dzięki zastosowanym technologiom i wypracowanym procedurom produkcji profile i wieszaki spełniają wszelkie wymagane normy (ściany PN-EN 14195, sufity PN-EN 13964), a przyznany znak certyfikujący CE pozwala sprzedawać je na terenie całej Unii Europejskiej.

Napisz opinie

Łącznik krzyżowy do profila CD 60