Kategorie

SWISSPOR Białystok

Swisspor to ceniony producent styropianu. Proponowane przez niego produkty mają zastosowanie w profesjonalnym budownictwie.

Swisspor – droga do renomy

Początki Swisspor Polska sięgają roku 1999, kiedy doszło do aktywizacji spółki Polmar w Jaworznie. Wytwarzanie styropianu zostało przeniesione do nowo powstałego zakładu w Chrzanowie. Na przestrzeni kilku następnych lat zainicjowano produkcję styropianu w fabryce w Janowie Podlaskim oraz Międzyrzeczu. Następnie oferta marki Polmar została wzbogacona o markę SWISSPOR. W 2004 roku powstała najnowocześniejsza wtedy w Europie linia produkcyjna w Międzyrzeczu. Produkcja należała do firmy m&a Reiser Technologies GmbH. Potem w sprzedaży pojawiły się papy zgrzewalne od marki CZARNA MAMBA. Działalność rozpoczęło Centrum Szkoleniowe Swisspor przy fabryce w Międzyrzeczu. W tym samym roku, po renowacji zakładu dotkniętego pożarem, w Chrzanowie funkcjonować zaczęła nowa linia produkcyjna. W Międzyrzeczu, a chwilę potem w fabryce w Chrzanowie, wystartowały linie produkcyjne do wytwarzania Bitermu, czyli płyt laminowanych papą. W 2007 roku do życia powołano fabrykę styropianu w Pelplinie. W asortymencie firmy, rok później, pojawiła się marka papowa SWISSPOR BIKUTOP. W 2012 roku proces produkcyjny zapoczątkowano w fabryce kształtek styropianowych Teubert.

Jakość Swisspor doceniona wielokrotnie

Wysoką jakość procesu produkcyjnego oraz samych wyrobów potwierdzają liczne nagrody przyznane firmie. Marka może pochwalić się nagrodą „Solidna Firma”, „Budowlana Firma Roku”. Ponadto firma została uhonorowana tytułem „Gazele Biznesu”, który przyznaje „Puls Biznesu” za długoterminowy stabilny wzrost firmy, dynamiczny rozwój, osiągnięcie bardzo dobrych wyników finansowych. Na koncie producenta jest również nagroda „Polski Herkules”, którą przyznaje miesięcznik „Builder” za wybitne osiągnięcia i ugruntowaną pozycję w branży budowlanej oraz istotny wpływ na rozwój polskiego budownictwa. Grupa Media Partner wraz z „Gazetą Prawną” przyznała firmie tytuł „Solidnego Pracodawcy Roku 2007” za wzorcową politykę personalną. Doceniona została także wzorcowa kampania marketingowa firmy.

Lista produktów producenta SWISSPOR

  • Widok:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów