Kategorie

KRASBUD Białystok

Firma Krasbud istnieje na rynku polskim od 2009 roku, kiedy powstała w miejscowości Czyżew niedaleko Zambrowa. Od tego czasu stała się znaczącym producentem styropianu. Marka systematycznie poszerza zakres produkcji, urozmaica regularnie ofertę, dbając jednocześnie o terminowe dostawy.

Produkty Krasbud z nowoczesnego parku maszynowego

Produkty z logo tej marki wyróżniają się wysoką jakością, ponieważ powstają w innowacyjnym parku maszynowym. Wszystkie wyroby wychodzą spod rąk profesjonalnie przeszkolonych pracowników. Każdy produkt spełnia wytyczne Unii Europejskiej oraz jest zgodny z normami prawnymi obowiązującymi w Polsce. Co więcej wszystkie procesy, które mają miejsce w nowoczesnym laboratorium zakładu podlegają kontroli w trakcie produkcji. Sprawdzane są również cały czas parametry produktów gotowych.


Najwyższą jakość styropianu tej marki gwarantuje wykorzystywanie do jego produkcji surowców najwyższej jakości. Firma stosuje polistyren od cenionych i uznanych producentów, nie zapominając o estetycznych aspektach swoich wyrobów.

Krasbud dba o Klientów

Dewizą firmy jest dbanie o potrzeby i oczekiwania Klientów. Krasbud stara się wpisać w nawet najbardziej wyszukane wymagania. W związku z tym zawsze proponuje optymalne rozwiązania technologiczne. Satysfakcja odbiorców produktów firmy wysuwana jest na pierwszy plan.

Ekologia i energooszczędność w Krasbudzie

Podkreślenia wymaga również fakt, że marka Krasbud oferuje produkty ekologiczne. Wszystkie wyroby firmy, jak i procesy ich powstawania, są bezpieczne dla środowiska naturalnego. Co więcej, zastosowanie styropianów z logo tej firmy do celów termoizolacyjnych sprawi, że dom, budynek będzie znacznie bardziej energooszczędny.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.