Kategorie

MASTER Białystok

MASter Chemia Budowlana Sp. z o.o. działa na rynku od 1997 roku i jest firmą produkującą oraz dystrybuującą chemię budowlaną, ze szczególnym uwzględnieniem:

  • gotowych gładzi szpachlowych,
  • gruntów akrylowych,
  • plastyfikatorów do betonów i zapraw.

MASter – autorskie formuły

Firma może pochwalić się autorskimi wyrobami najwyższej klasy, które, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i solidnej pracy, zostały z powodzeniem rozpowszechnione. Warto wspomnieć o:

  • bezgipsowej gładzi szpachlowej, którą stosować można od razu, występującej w formie białej pasty.

Marka proponuje wyroby charakteryzujące się szerokim zakresem zastosowania. W sprzedaży pojawiły się innowacyjne produkty:

  • farby MASter ECO Paint oraz MASter Acryl Paint,
  • masa wypełniająco-naprawcza MASter CONNECT,
  • masa do idealnego wygładzania powierzchni bez pyłu na mokro z wykorzystaniem gąbki lub tradycyjnie na sucho.

Wszystkie produkty tej marki cieszą się entuzjazmem i ogromnym zainteresowaniem naszych Klientów. W związku z tym są dystrybuowane w przeszło 1500 lokalizacjach w całej Polsce, a także za granicą. Ich odbiorcami są przede wszystkim: wykonawcy, architekci, inwestorzy, hurtownie oraz sklepy budowlane, działające zarówno lokalnie, jak i w skali kraju.

MASter – laboratoryjna jakość produktów

Warto dodać, że niedawno firma uruchomiła innowacyjne linie technologiczne, które służą do wytwarzania masy szpachlowej. Należy także wspomnieć o sporej inwestycji w postaci nowoczesnego, własnego laboratorium badawczego, które posiada certyfikat Instytutu Mineralnych Materiałów Budowlanych w Krakowie. Zakład spełnia wszystkie wytyczne unijne w zakresie sprawdzania jakości.

W przedsiębiorstwie działa Zakładowa Kontrola Jakości. Marka wprowadziła ją, by regularnie sprawdzane były działania związane z produkcją, a także by nadzorowana była jakość wyprodukowanych wyrobów. Wszystkie wykorzystywane przez firmę surowce spełniają wytyczne regulacji REACH i są bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt. Proces produkcyjny odbywa się pod czujnym okiem profesjonalnych pracowników.

Lista produktów producenta MASTER

  • Widok:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów