Kategorie

SEMPRE Białystok

Sempre to producent materiałów dla budownictwa, działający na rynku polskim od 2003 roku. Dostarcza tynki cienkowarstwowe, farby elewacyjne i wewnętrzne, kompletne systemy ociepleń oraz materiały do renowacji obiektów zabytkowych. Bogata oferta firmy, obejmująca przeszło 100 produktów, skierowana jest zarówno do profesjonalistów, jak i Klientów indywidualnych.

Sempre gwarantuje jakość swoich produktów

Proces produkcji odbywa się w oparciu o innowacyjne europejskie standardy. Sempre wytwarza produkty najwyższej jakości – zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym. Należy podkreślić, że surowce, metody produkcyjne, a także gotowe wyroby podlegają stałej kontroli i cechują się wysoką jakością, w związku z czym, dla stanowią gwarancję długoletniej ochrony. Warto nadmienić, że marka udziela gwarancji na swoje produkty.

Nieustanne doskonalenie kluczem sukcesu marki Sempre

Proces ulepszania produktów tego producenta rozpoczyna się od doskonalenia praktyków. Praca w firmie opiera się na sporym doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu. Cały zespół dokłada wszelkich starań, by wyroby były wciąż lepsze i jeszcze wyższej klasy.
Zasady, na podstawie których firma funkcjonuje, a także jakość powstałych w niej produktów, uhonorowane zostały licznymi nagrodami, atestami i certyfikatami. Marka otrzymała między innymi:

  • Europejską Aprobatę Techniczną
  • aprobaty Instytutu Techniki Budowlanej (Polska),
  • certyfikaty Zakładowej Kontroli Produkcji na systemy dociepleń SEMPRE TERM ST oraz SEMPRE TERM WM (Polska),
  • certyfikaty NSAI (Irlandia) i BBA (Anglia).

Szkolenia dla wykonawców pod okiem specjalistów Sempre

Należy podkreślić, iż firma prowadzi szkolenia, które mają na celu przygotowanie wykonawców do jak najefektywniejszego wykorzystania potencjału jej wyrobów. Chodzi o to, by dokładnie i umiejętnie ujawniać mocne strony produktów najwyższej klasy. Zajęcia są prowadzone przez technologów i zawodowych szkoleniowców. Program szkolenia uwzględnia przede wszystkim oczekiwania Klientów. Uczestnicy kursu, po jego ukończeniu, otrzymują certyfikat Autoryzowanego Wykonawcy.

Lista produktów producenta SEMPRE

  • Widok:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów