Kategorie

Ta strona nie została znaleziona

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę producentów.

Nowość GREINPLAST Bitumiczna masa izolacyjno-klejowa IBS 10kg Zobacz większe

GREINPLAST Bitumiczna masa izolacyjno-klejowa IBS 10kg

Służy do wykonywania hydroizolacji podziemnych części budynków i budowli (ław fundamentowych, fundamentów, itp.), wykonywania podposadzkowych izolacji tarasów, balkonów, stropów na gruncie w pomieszczeniach piwnicznych i garażach. UWAGA!!! Nie stosować w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi.

Więcej szczegółów

21589

Nowy produkt

Bitumiczna masa izolacyjno-klejowa - GREINPLAST IBS. Posiada bardzo dobre właściwości tiksotropowe. Masa tworząca bardzo elastyczne powłoki do stosowana na zimno.

SKŁAD: Masa bitumiczna wysoko modyfikowana kauczukiem syntetycznym z dodatkiem polimerów i związków chemicznych poprawiających przyczepność i parametry robocze.

ZASTOSOWANIE: GREINPLAST IBS to trwale plastyczna masa do wykonywania bezspoinowych, elastycznych powłok przeciwwilgociowych (lekkich) i przeciwwodnych (średnich) wszelkich pionowych lub poziomych, powierzchni betonowych (monolitycznych lub murowanych) znajdujących się pod ziemią oraz w okolicach przyziemia takich jak: stropy garaży, piwnic, ławy, ściany, płyty i stopy fundamentowe. Stanowi barierę zabezpieczającą beton przed korozją biologiczną i chemiczną. GREINPLAST IBS nie może być stosowany do uszczelniania przerw konstrukcyjnych, na papy smołowe, smołę oraz w pomieszczeniach przeznaczonych na stały pobyt ludzi i w branży spożywczej. Przeznaczony również do przyklejania płyt styropianowych na ścianach fundamentowych.

Konfekcjonowany w opakowania 20 kg; 10 kg; 5 kg.

Napisz opinie

GREINPLAST Bitumiczna masa izolacyjno-klejowa IBS 10kg