Kategorie

Ta strona nie została znaleziona

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę producentów.

Nowość Panel kwarcowy GREINPLAST Zobacz większe

Panel kwarcowy GREINPLAST

Materiał szlachetny i jednocześnie niedrogi i prosty w montażu (klejony bezpośrednio na warstwę zbrojącą). Nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych i konserwacyjnych. Odporne na zanieczyszczenia i mechaniczne uszkodzenia, jest nienasiąkliwy (łatwo zmyć zabrudzenia). Nie obciąża ścian zewnętrznych. Do montażu wystarczą: mieszarka wolnoobrotowa, mieszadło koszyczkowe, kielnia, wiadro, paca zębata, gąbka

Więcej szczegółów

Nowy produkt

Panele elewacyjne kwarcowe:

Okładzina elewacyjna akrylowa Greinplast OEA KG

Okładzina elewacyjna akrylowa Greinplast OEA KG to panele imitujące swym wyglądem płyty granitowe. Służy do wykonywania dekoracyjnych elementów powierzchni  na zewnątrz budynku. Sposób mocowania paneli oraz niska waga pozwalają na ich wykorzystywanie na powierzchniach, gdzie przy tradycyjnych materiałach, ze względu  na ich ciężar byłoby to niemożliwe lub wymagałoby specjalnych zabiegów albo specjalnego systemu montażowego. Przed przystąpieniem do prac koniecznie zapoznaj się z informacjami, które znajdują się w Karcie Technicznej produktu.

Okładzina elewacyjna akrylowa Greinplast OEA KP

Okładzina elewacyjna akrylowa Greinplast OEA KP to panele imitujące swym wyglądem płyty piaskowca. Służą do wykonywania dekoracyjnych elementów powierzchni  wewnątrz i na zewnątrz budynku. Sposób mocowania paneli oraz niska waga pozwalają na ich wykorzystywanie na powierzchniach, gdzie przy tradycyjnych materiałach, ze względu  na ich ciężar, byłoby to niemożliwe lub wymagałoby specjalnych zabiegów albo specjalnego systemu montażowego.

Okładzina elewacyjna akrylowa Greinplast OEA BA

Okładzina elewacyjna mineralna Greinplast OEA BA to panele imitujące swym wyglądem tradycyjne powierzchnie powstałe z rozszalowania wylewanych elementów betonowych. Służy do wykonywania dekoracyjnych elementów powierzchni  wewnątrz i na zewnątrz budynku. Sposób mocowania paneli oraz ich niska waga pozwalają na wykorzystywanie ich na powierzchniach, gdzie przy tradycyjnych materiałach, ze względu na ich ciężar, byłoby to niemożliwe lub wymagałoby specjalnych zabiegów albo specjalnego systemu montażowego. 

Napisz opinie

Panel kwarcowy GREINPLAST