Kategorie

Ta strona nie została znaleziona

Niestety, podany przez Ciebie adres strony nie jest dostępny.

Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę producentów.

Nowość GREINPLAST PREMIUM FARBA ANTYREFLEKSYJNA BIAŁA 5L Zobacz większe

GREINPLAST PREMIUM FARBA ANTYREFLEKSYJNA BIAŁA 5L

Farba lateksowa do zastosowań wewnętrznych o bardzo niskim kącie odbicia światła, wysokim stopniu krycia i doskonałej wydajności. Ze względu na głęboko matowy charakter powłoki i jej antyrefleksyjne właściwości jest w szczególności zalecana do wymalowań intensywnie doświetlonych powierzchni gdzie minimalizuje ryzyko powstawania widocznych smug i nadaje powierzchniom szlachetny, matowy charakter. 

Więcej szczegółów

Nowy produkt

PRODUKT

Farba lateksowa antyrefleksyjna głęboko matowa przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Służy do ręcznego lub natryskowego nakładania na stabilnych podłożach. Wyrób dostępny w kolorze białym oraz kolorach wg palety barw Producenta. Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka realizowana w Systemie Barwienia Greinplast (SBG). Z uwagi na charakter produktu paleta barw jest ograniczona.

SKŁAD

Mieszanina ekologicznych dyspersji lateksowych, wypełniaczy mineralnych, środków konserwujących i modyfikujących, pigmentów oraz wody.

ZASTOSOWANIE

Służy do wykonywania wewnętrznych, dekoracyjnych i ochronnych powłok malarskich. Ze względu na głęboko matowy charakter powłoki w szczególności zalecana do wymalowań powierzchni oświetlonych światłem mogącym uwidaczniać niedokładności powierzchni (minimalizuje ryzyko powstawania widocznych smug). Farba po wcześniejszym zagruntowaniu Greinplast Premium Farba Gruntująca, może być stosowana na nowych podłożach betonowych, tynkach cementowych i cementowo-wapiennych po ich odpowiednim wysezonowaniu (po 28 dniach od ich wykonania), tynkach gipsowych, płytach G-K, tynkach cienkowarstwowych itp. Znakomicie nadaje się do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich oraz jest idealnym rozwiązaniem do kuchni, łazienek i pomieszczeń czasowo wilgotnych.

Napisz opinie

GREINPLAST PREMIUM FARBA ANTYREFLEKSYJNA BIAŁA 5L