Kategorie
Nowość PAPA W400 STALOWA 15M2 Zobacz większe

PAPA W400 STALOWA 15M2

Papa asfaltowa wierzchniego krycia W/400/1200 stalowa na osnowie z tektury jest przeznaczona do wykonywania podstawowych izolacji przeciwwilgociowych i wodoszczelnych, a w szczególności jako wierzchnia warstwa wielowarstwowych pokryć dachowych.

Więcej szczegółów

22541

Nowy produkt

Ilość dostępna: 13

195,30 zł brutto

Dodaj do obserwowanych

Płatności PayU

Papa asfaltowa wierzchniego krycia jest przeznaczona do wykonywania podstawowych izolacji przeciwwilgociowych i wodoszczelnych, a w szczególności jako wierzchnia warstwa wielowarstwowych pokryć dachowych wykonanych na:

  • dachach i stropach żelbetowych
  • podłożach betonowych w postaci gładzi cementowej ułożonej na warstwie ocieplającej,
  • dachach z płyt korytkowych oraz płyt z betonów lekkich,
  • deskowaniu, jako pokrycie pod dachówki, blachy itp..

Papę można stosować do wykonywania nowych, jak i renowacji starych pokryć dachowych.

Papę przykleja się do podłoża za pomocą lepiku asfaltowego na gorąco lub lepiku na zimno JARLEP L.

UWAGA: Konieczność wykonania zakładów podłużnych i poprzecznych sprawia, że przy obliczaniu ilości zamawianej papy należy uwzględnić naddatek 10%-15% w stosunku do powierzchni izolowanego podłoża.

WARUNKI UKŁADANIA : prace dekarskie należy prowadzić w temperaturze powyżej +5 °C (przygotowanie rolek +18 °C / 24 godziny). Nie należy układać papy w przypadku mokrej powierzchni dachu, oblodzenia, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze.

WARUNKI STOSOWANIA: Wykonywanie izolacji wodochronnych powinno odbywać się wg projektu technicznego opracowanego zgodnie z obowiązującymi przepisami budowlanymi z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych zawartych w instrukcjach producenta.

Napisz opinie

PAPA W400 STALOWA 15M2

30 innych produktów w tej samej kategorii: