Kategorie
WKRĘT-MET łącznik ŁFN 10x220 /100szt./ Zobacz większe

WKRĘT-MET łącznik ŁFN 10x220 /100szt./

ŁFN to łącznik izolacji termicznej ścian z trzpieniem tworzywowym. ŁFM posiada długą strefę rozporu dzięki czemu świetnie nadaje się do mocowania w styropianie EPS.

Więcej szczegółów

00330

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

ŁFN to łącznik izolacji termicznej ścian z trzpieniem tworzywowym. ŁFM posiada długą strefę rozporu dzięki czemu świetnie nadaje się do mocowania w styropianie EPS. Kołek do styropiany ŁFN ma trzpień wykonany z nylonu dzięki czemu jest trwalszy i bardziej odporny na uszkodzenia podczas montażu. ŁFN świetnie sprawdza się na podłożach typu cegła pełna, ceramiczna, silikatowa oraz pustakach ceramicznych.

Nylonowy trzpień kołka pokryty jest tworzywem sztucznym dzięki czemu świetnie izoluje i ogranicza przewodność cieplną łącznika. Dodatkowo dzięki niewielkiej grubości talerza kołek do styropianu ŁFN łatwo pokrywa się tynkiem strukturalnym.

Cechy produktu:

  • Trzpień wzmocniony włóknem szklanym – większa wytrzymałość podczas montażu, ułatwiony montaż.
  • Innowacyjna konstrukcja koszulki kołka – dzięki dużej ilość “kieszonek” klejowych wzrasta przyczepność zaprawy klejowej. Dodatkowo innowacyjna konstrukcja koszulki łącznika zwiększa sztywność talerza dociskowego.
  • Mała średnica kołka – oszczędność czasu potrzebnego na wiercenie otworów.
  • Długa strefa rozporu – zapewnia równomierne i pewne rozłożenie sił w podłożu

Napisz opinie

WKRĘT-MET łącznik ŁFN 10x220 /100szt./

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Sempre IGLOO 250ml

Sempre IGLOO 250ml

31,54 zł