Kategorie

GREINPLAST farba ceramiczna FWC 23 2,5l

Farba wewnętrzna ceramiczna. Unikalna receptura tworzy powłoki odporne na zmywanie i szorowanie z których z łatwością można usunąć zabrudzenia które powszechnie uznawane są za trudne jak:

  • kredki, szminka, pisaki wodne, olej słonecznikowy, ketchup (zabrudzenia należy usunąć do 1 godziny),
  • wino, kawa, herbata (zabrudzenia należy usunąć do 15min.)

Więcej szczegółów

20871

Nowy produkt

Ilość dostępna: 2

Ostatnie egzemplarze!

80,25 zł brutto

Dodaj do obserwowanych

Płatności PayU

Kolekcja Nowocześnie i Elegancko to ceramiczna farba do wnętrz. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości dyspersji oraz pigmentów tworzy powłoki odporne szorowanie z których z łatwością można usunąć „trudne zabrudzenia”1. Odpowiednio dobrana lepkość oraz reologia sprawia iż, farbę z łatwością się nanosi, nie chlapie oraz bardzo dobrze kryje. Produkt dostępny w gotowych kolorach według palety barw Producenta. Produkt może być stosowany na wszystkie typowe powierzchnie ścian i sufitów. 1 „trudne zabrudzenia” możliwe do pełnego usunięcia na powierzchniach gładkich - kredki, szminka, pisaki wodne, olej słonecznikowy, ketchup (usunąć do 1 godziny) - wino, kawa, herbata (usunąć do 15min)

Zastosowanie:

Wyrób gotowy do użycia. Służy do wykonania, ręcznego lub natryskowego, wewnętrznych powłok malarskich o charakterze ochronnym i dekoracyjnym na podłożach takich jak: beton, tynki cementowe i cementowo wapienne (po 28 dniach od ich nałożenia), tynki gipsowe, płyty G-K, szpachle gipsowe, masy szpachlowe akrylowe, cienkowarstwowe tynki mineralne, itp. Można ją stosować do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich jak również w pomieszczeniach czasowo wilgotnych jak np. łazienki, kuchnie itp.

Dane techniczne:

  • Wydajność (powierzchnie gładkie) przy jednokrotnym malowaniu: ok. 14 m 2/ 1L
  • Rozcieńczanie farby wodą: max. 5 %
  • Rodzaj farby [PN-C-81914:2002]: Odporna na szorowanie na mokro - rodzaj I
  • Opakowanie: 2,5 l
  • Kolor: LAWENDOWY RÓŻ

Napisz opinie

GREINPLAST farba ceramiczna FWC 23 2,5l

30 innych produktów w tej samej kategorii: