Kategorie
GREINPLAST FARBA GRUNTUJĄCA LATEKSOWA BIAŁA 10L Zobacz większe

GREINPLAST FARBA GRUNTUJĄCA LATEKSOWA BIAŁA 10L

Farba gruntująca lateksowa jest przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń. Służy do ręcznego lub natryskowego nakładania na stabilnych podłożach. Produkt dostępny w kolorze białym.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

PRODUKT

Farba gruntująca służy do ręcznego lub natryskowego nakładania na stabilnych podłożach mineralnych. Wyrób dostępny w kolorze białym oraz kolorach wg palety barw Producenta, kolorystyka realizowana w Systemie Barwienia Greinplast (SBG). Na życzenie klienta dostępna także inna kolorystyka.

SKŁAD

Mieszanina dyspersji kopolimerów akrylowych, wypełniaczy mineralnych, środków konserwujących i modyfikujących, pigmentów organicznych i nieorganicznych oraz wody. Farby o oznaczeniu F-N zawierają środki ochrony powłoki.

ZASTOSOWANIE

Służy do wykonania warstwy podkładowej pod cienkowarstwowe tynki dekoracyjne (mineralne, akrylowe, mozaikowe, mozaikowe natryskowe) w celu zwiększenia ich przyczepności do podłoża, zmniejszenia prawdopodobieństwa powstania przebarwień w warstwie tynku, wyrównania wodochłonności i wodoodporności podłoża. Farby o oznaczeniu F-N służą do wykonywania dekoracyjnych fug w imitacjach piaskowca i cegły klinkierowej wykonywanych z zastosowaniem samoprzylepnych szablonów. Może być stosowana na wszelkie typowe podłoża mineralne takie jak: beton, tynki cementowe, cementowo-wapienne, wapienno-cementowe, wapienne, gipsowe itp., na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń Greinplast w systemie garażowy Greinplast oraz na płytach gipsowo-kartonowych. Jest integralnym elementem zestawu wyrobów w systemach ociepleń Greinplast EPS,W, WGF, OE,OWE (zgodnie z AT).

Napisz opinie

GREINPLAST FARBA GRUNTUJĄCA LATEKSOWA BIAŁA 10L