Kategorie
GREINPLAST PREMIUM FARBA LATEKSOWA BIAŁA 10L Zobacz większe

GREINPLAST PREMIUM FARBA LATEKSOWA BIAŁA 10L

Lateksowa farba wewnętrzna charakteryzująca się dobrym kryciem, doskonałą wydajnością (około 12m z litra)* i odpornością na szorowanie. Daje matową powłokę malarską. Dostępna w kolorach wg palety barw Greinplast (1320 kolorów). Przeznaczona do dekoracyjnego ręcznego lub natryskowego malowania ścian i sufitów na podłożach: beton, tynki cementowe i cementowowapienne, tynki gipsowe, płyty G-K.

Więcej szczegółów

20708

Nowy produkt

Ilość dostępna: 11

233,32 zł brutto

Dodaj do obserwowanych

Płatności PayU

PRODUKT

Farba lateksowa do ścian i sufitów służy do ręcznego lub natryskowego nakładania na stabilnych podłożach. Wyrób dostępny w kolorze białym oraz kolorach wg palety barw Producenta. Na życzenie klienta dostępna jest także inna kolorystyka realizowana w Systemie Barwienia Greinplast (SBG).

SKŁAD

Mieszanina dyspersji kopolimerów akrylowych, wypełniaczy mineralnych, środków konserwujących i modyfikujących, pigmentów oraz wody.

ZASTOSOWANIE

Wyrób gotowy do użycia. Służy do wykonania wewnętrznych powłok malarskich o charakterze ochronnym i dekoracyjnym na podłożach takich jak: beton, tynki cementowe i cementowo wapienne, tynki gipsowe, płyty G-K i cienkowarstwowe tynki mineralne, itp. Można ją również stosować do wymalowań renowacyjnych już istniejących powłok malarskich.

Napisz opinie

GREINPLAST PREMIUM FARBA LATEKSOWA BIAŁA 10L

30 innych produktów w tej samej kategorii: