Kategorie
 • Materiały budowlane

  Materiały budowlane

  Wszystko, co potrzebne – w budowie, przy remoncie i w domu. Materiały budowlane, narzędzia i akcesoria liczących się na rynku producentów. Hurtowo oraz detalicznie.

  Więcej

 • Hurtownia budowlana

  Hurtownia budowlana

  Potrzebujesz dużo? Chcesz więcej? Nasza hurtownia materiałów budowlanych realizuje nawet największe zamówienia. Zaopatrujemy kompleksowo place budowy.

  Więcej

 • Chemia budowlana

  Chemia budowlana

  Spoiwa gipsowe, kleje, silikony, pianki montażowe, fugi – poznaj naszą starannie wyselekcjonowaną ofertę wysokiej klasy środków chemii budowlanej.

  Więcej

Produkty polecane

Materiały wykończeniowe

Materiały ociepleniowe

Nasz Blog

Farby przemysłowe – rodzaje i zastosowanie
sty 26, 2017
Farby przemysłowe – rodzaje i zastosowanie

W zabezpieczeniu powierzchni wystawionych na działanie szczególnie uciążliwych czynników nieocenione będą farby przemysłowe. Odpowiednio dobrane tworzą trwałą powłokę ochronną, dzięki której dana powierzchnia na długo zachowa idealny stan. Z naszej oferty polecamy niezawodne produkty firmy Teluria do różnych zastosowań.

Promocja na pustaki Wienerberger! - Super ceny z dostawą HDS
lis 15, 2016
Promocja na pustaki Wienerberger! - Super ceny z dostawą HDS

Sprawdź nasze bezkonkurencyjne ceny pustaków Wieneberger i zamów już dziś wszystkie niezbędne produkty z dostawą HDS prosto do domu! Szczegóły w hurtowni PAKIET Białystok (ul. Geodetów 2), skontaktuj się z nami, podpowiemy Ci, które produkty będą najlepsze dla Twojego domu!

Rodzaje płyt budowlanych i ich zastosowanie
paź 10, 2016
Rodzaje płyt budowlanych i ich zastosowanie

Wybór odpowiednich materiałów budowlanych jest ważną decyzją, ponieważ od ich jakości w dużej mierze zależy trwałość i funkcjonalność konstrukcji, a także jej zewnętrzna estetyka. Podpowiadamy, jakie są najpopularniejsze rodzaje płyt budowlanych oraz w jakich sytuacjach sprawdzają się one najlepiej.

Rodzaje pustaków i ich zastosowanie
paź 3, 2016
Rodzaje pustaków i ich zastosowanie

Pustaki są najczęściej stosowanym materiałem przy konstruowaniu wewnętrznych i zewnętrznych ścian budynków. Ich szeroki wybór i dostępność na rynku są stosunkowo duże, dlatego warto wiedzieć jakie rodzaje sprawdzają się najlepiej w określonych sytuacjach.

Rodzaje wełny mineralnej i jej zastosowanie
wrz 23, 2016
Rodzaje wełny mineralnej i jej zastosowanie

Wełna mineralna stanowi doskonały materiał izolacyjny. Jej wybór uzależniony jest głownie od specyfiki powierzchni, jakie planujemy docieplić. Wyjaśniamy, jakie są rodzaje, właściwości i możliwości zastosowania tego cennego przy wszelkich pracach wykończeniowych tworzywa.

Kilka słów o rodzajach okien, ich właściwościach i zastosowaniu
wrz 5, 2016
Kilka słów o rodzajach okien, ich właściwościach i zastosowaniu

Wybór odpowiednich okien, które – zarówno pod względem użyteczności, jak i wyszukanego designu – sprawdzają się w pełni jako rozważna i ponadczasowa inwestycja nie jest prostym zadaniem, dlatego też warto posiadać kluczową wiedzę z tego zakresu. Podpowiadamy, jakie są rodzaje najczęściej montowanych w domach jednorodzinnych okien oraz na które ich właściwości powinniśmy zwrócić uwagę przed podjęciem decyzji o kupnie konkretnego modelu.

Lekkie i trwałe ciepło, czyli rodzaje styropianu i ich zastosowanie w budownictwie
sie 29, 2016
Lekkie i trwałe ciepło, czyli rodzaje styropianu i ich zastosowanie w budownictwie

Historia styropianu rozpoczęła się w roku 1839, kiedy to, całkiem przypadkiem, pewien niemiecki aptekarz wyodrębnił z organicznej żywicy substancję znaną dziś jako polistyren. Podbudowę teoretyczną dla nowego tworzywa zapewnił w 1922 roku chemik Hermann Staudinger, publikując swoje rozważania dotyczące polimerów. W 1930 roku naukowcy z BASF stworzyli przemysłową metodę pozyskiwania polistyrenu, a 20 lat później ta sama firma wyprodukowała pierwsz

Jak wybrać odpowiedni rodzaj farby do malowania ścian – miniporadnik
sie 16, 2016
Jak wybrać odpowiedni rodzaj farby do malowania ścian – miniporadnik

Decydując się na remont mieszkania czy prace wykończone przy budowie nowego domu, bardzo ważny jest odpowiedni wybór farby do malowania ścian. Głównym wyznacznikiem jest jej funkcjonalność, podstawowe właściwości i warunki, jakim powinna sprostać. Podpowiadamy, jak wybrać rodzaj farby w zależności od jej przeznaczenia.

Tynk weber.pas topdry AquaBalance – inteligentna technologia
cze 20, 2016
Tynk weber.pas topdry AquaBalance – inteligentna technologia

Zielone lub brunatne wykwity, tak widoczne na jasnej elewacji, na pewno nie stanowią zamierzonego efektu malarza artysty czy abstrakcyjnego wzoru na tynku. To glony, algi, a być może i pleśń. Brzmi przerażająco? A nie musi. Wystarczy odpowiednio zabezpieczyć swoją elewację, by nie musieć radzić sobie z nieproszonymi gośćmi, którzy zadomawiają się w załamaniach tynku. Można to zrobić, stosując wyjątkowy tynk weber.pas topdry AquaBalance, który dzi

Skuteczna paroizolacja z użyciem folii
maj 24, 2016
Skuteczna paroizolacja z użyciem folii

Folie paroizolacyjne służą do utworzenia bariery dla pary wodnej, która wytworzy się wewnątrz domu. Prace wykończeniowe związane z budową domu powinny obejmować zastosowanie właściwej paroizolacji, która zapobiegnie negatywnym skutkom oddziaływania wilgoci we wnętrzu budynku.

Hurtownia budowlana Białystok - Pakiet budowlany

Witamy w internetowej odsłonie naszego sklepu i hurtowni materiałow budowlanych. Specjalizujemy się w dostarczaniu swoim Klientom najlepszych materiałów, narzędzi i akcesoriów. Obsługujemy wielu profesjonalistów z branży budowlano-remontowej oraz realizujemy zamówienia detaliczne i hurtowe klientów indywidualnych.

W sprzedaży internetowej liczy się wiarygodność. Codziennie budujemy zaufanie i nawiązujemy pozytywne relacje z naszymi Klientami. Jak to robimy? Po prostu dobrze wykonujemy naszą pracę. Jak w fachowej ekipie - fuszerka jest dla nas niedopuszczalna. Od Klientów nauczyliśmy się, że po dobrej robocie nie trzeba poprawiać. Trzymamy się tej zasady.
Oferta jest dla nas bardzo ważna. W naszej pracy pomagamy zmieniać na lepsze przestrzeń, która nas otacza. Budujemy ją razem z naszymi Klientami. Dlatego tak ważne jest, żeby trafiały do nich najlepsze towary, pewne i sprawdzone, pochodzące od czołowych producentów. Nasz asortyment to efekt starannej selekcji, gdzie kryterium jest zawsze najwyższa jakość.

Znamy sie na sprzedaży i jesteśmy ekspertami w wiedzy branżowej. Skutecznie udzielamy korzystnych rabatów jak i fachowo doradzamy w wyborze produktów. Codziennie uczymy się nowych rzeczy i codziennie wiemy więcej. Jesteśmy nowoczesnym, dynamicznym, otwartym i zgranym zespołem.

Więcej