Kategorie

Grunt pod tynk 

Grunt pod tynk to podstawa, bez której nie może się obejść fachowo wykonana praca. Preparaty tego typu spełniają ważną funkcję, a ich niezastosowanie może powodować zmniejszoną trwałość tynku oraz kłopoty z jego przyleganiem do podłoża.


Grunt pod tynki wzmacnia powierzchnię ścian, reguluje ich chłonność oraz zwiększa przyczepność kolejnych warstw. Ponadto może  mieć właściwości antygrzybiczne czy przeciwpleśniowe. W ofercie naszego składu budowlanego znajdziecie grunt pod tynki dedykowany elewacjom zewnętrznym oraz ścianom i sufitom wewnątrz budynków. Zróżnicowanie kolorystyczne gruntów pozwala na podkreślenie i wzmocnienie ostatecznej barwy tynku. Grunt zapewnia również ujednoliconą fakturę podłoża, co przekłada się bezpośrednio na łatwiejsze nakładanie tynku czy formowanie na nim struktury.


Sprzedajemy produkty o najwyższych parametrach, które spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Przekonaj się o naszej konkurencyjności, przeglądając ofertę sklepu.

 • Widok:
 • Grunt uniwersalny BAUMIT Zużycie: ok 0,15 kg/m2 na warstwie szpachlowej ok 0,3 kg/m2 na tynkach podkładowych

  321,18 zł
  Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
 • Gotowy preparat gruntujący przeznaczony pod tynki akrylowe, silikonowe, silikonowo-silikatowe, mozaikowe i mineralne. Do stosowania na typowe podłoża budowlane na zewnątrz i wewnątrz budynków oraz w systemie ocieplania budynków SEMPRE TERM ST. 

  135,05 zł
  W magazynie
  W magazynie
 • Sempre MARMARE Grunt 5l to gotowy preparat gruntujący na bazie wodnej dyspresji akrylowej przeznaczony pod tynki mozaikowe MARMARE. Do stosowania na typowe podłoża budowlane na zewnątrz i wewnątrz budynków, także pokryte farbami akrylowymi, również do celów renowacyjnych.

  54,58 zł
  W magazynie
  W magazynie
 • Sempre GRUNT W to uniwersalny, gotowy do użytku, preparat gruntujący. Przeznaczony jako podkład pod farby wewnętrzne oraz do wzmacniania posadzek cementowych. Może być stosowany na typowe podłoża mineralne, powierzchnie gipsowo-kartonowe oraz inne podłoża o wysokiej chłonności.

  40,13 zł
  W magazynie
  W magazynie
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów