Kategorie

Tynk silikonowy Białystok 

Tynk silikonowy to uniwersalny preparat, który można stosować zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Tworzy on trwałą i odporną na zabrudzenia powłokę, która posiada właściwości samoczyszczące. Często jest z tego powodu zalecany do wykonywania elewacji na obiektach, które sąsiadują z ruchliwymi ulicami czy terenami zielonymi. Tynk silikonowy bardzo dobrze sprawdza się jako warstwa wykończeniowa systemu termoizolacji budynku.


Zastanawiasz się, czy ten rodzaj tynku będzie najlepszym wyborem? W naszym sklepie znajdziesz wiele jego odmian, a fachowi konsultanci pomogą wybrać Ci ten właściwy. Posiadamy rozległą ofertę produktową, która obejmuje nowości rynkowe oraz tynki o największej popularności.

Postaw na sprawdzone rozwiązania i produkty, które zyskały uznanie wśród tysięcy klientów – u nas w Białymstoku, znajdziesz je w bogatej gamie faktur i kolorów.

  • Widok:
  • Niezawodna masa tynkarska, której bazą jest wodna żywica akrylowa oraz wypełniacze mineralne, modyfikatory, hydrofobizatory silikonowe, ponad to pigmenty. Tynk doskonale zabezpiecza przed rozwojem grzybów i glonów, można go nakładać ręcznie na podłoża betonowe, mineralne oraz systemy dociepleń.

    W magazynie
  • Cienkowarstwowa tynkarska masa silikonowa do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Tynk doskonale nadaje się do nakładania ręcznego na zagruntowane powierzchnie i jest gotowy do użycia bezpośrednio po zakupie.

    W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów