Kategorie

Tynk mozaikowy 

Tynk mozaikowy zaleca się zwłaszcza do wykańczania powierzchni narażonych na uszkodzenia mechaniczne. Jego wyjątkowa struktura sprawia, iż prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Składa się z rozdrobnionych, barwionych kruszyw, połączonych spoiwem żywicznym. Dzięki temu tynk mozaikowy można wielokrotnie myć bez uszczerbku na jego trwałości i wyglądzie. Najczęściej nasi klienci stosują to rozwiązanie na fundamentach oraz przy drzwiach wejściowych, gdzie ryzyko uszkodzenia mechanicznego bądź zabrudzenia jest szczególnie wysokie. Znakomicie jednak sprawdzają się też we wnętrzach.


Nasza hurtownia oferuje szeroki wybór kolorystyczny tynków mozaikowych, pochodzących od cenionych w branży producentów. Klienci mogą też wybrać takie parametry jak wielkość ziarna czy pojemność opakowania. Dodatkowo zapewniamy konkurencyjne ceny oraz sprawną i szybką obsługę zamówienia. Masz jakiekolwiek pytania? Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie twoje wątpliwości.

 • Widok:
 • Mozaikowy tynk cienkowarstwowy do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Tynk mozaikowy jest gotowy do użycia bezpośrednio po zakupie i powinien być nakładany na podłoża pokryte preparatem gruntującym.

  0
  W magazynie
 • Warstwa wykończeniowa budynków, zwłaszcza małych detali oraz elementów o dużej eksploatacji, może być stosowany w systemach ociepleniowych z wykorzystaniem styropianu i polistyrenu. Tynk mozaikowy TD 351 Weber doskonale sprawdza się do wykańczania powierzchni szczególnie narażonych na urazy mechaniczne.

  0
  W magazynie
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów