Kategorie

Styropian podłogowy 

Styropian podłogowy służy do ocieplania posadzek na gruncie. Cechuje się większą trwałością na ściskanie niż styropian elewacyjny. Warto podkreślić, że odpowiednie ocieplenie podłogi jest niemal tak samo ważne, jak właściwe zabezpieczenie termoizolacyjne ścian, warto więc postawić na sprawdzone produkty wyróżniające się najwyższą jakością.


Sklep pakietbudowlany.pl może pochwalić się ciekawą ofertą styropianów podłogowych. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdują się materiały uznanych i cenionych marek – Yetico oraz Krasbud. Wysokiej klasy produkty zapewnią doskonałą ochronę termoizolacyjną posadzek, chroniąc przed przenikaniem zimna z zewnątrz.

  • Widok:
  • Płyty styropianowe to najlepszy materiał izolacyjny stosowany w budownictwie. Mają stosunkowo niską wagę, wysoką izolacyjność termiczną, dużą odporność na działanie wody, pleśni, grzybów i bakterii. Są materiałem łatwym w obróbce, ponieważ nie pylą i nie są szkodliwe dla zdrowia. Czas realizacji tydzień. Realizujemy tylko dowóz na terenie Podlasia

    378,84 zł
    Oczekiwanie na dostawę
    Oczekiwanie na dostawę
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji